לידים איכותיים סקירה כללית

10 באפריל 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה שיווק באינטרנט

 לידים חמים  מה זה ?

לידים חמים לעסקים הינם בד"כ פרטים אישיים כגון שם וטלפון של לקוחות אמיתיים שחיפוש את העסק שלכם בגוגל או יוטיוב ומתעניינים בכם ולא באף אחד אחר, לעיתים אותם לקוחות רוצים לשמוע עוד מידע עליכם וכמובן חלקם אף רוצים לסגור עסקה. חשבו להבין שגם אם הצלחתם להשיג לידים איכותיים זה בעצם רק התחלת הדרך, לא כל הלקוחות ירצו להתקדם מייד וחלקם אף ינהלו איתך משא ומתן.

מחקרים ממקורות רבים מראים  לנו שיצירת לידים חמים של לקוחות חדשים הנו  בעצם אחד המשימות הקשות והמאתגרות עבור עסקים רבים, ראוי לציין שישנם תחומים שמשימה זו מאוד מאוד מאתגרת  בעיקר בתחום של עסק-לעסק (B2B)

איך אפשר לקבל לידים חמים?

ישנן ערוצים רבים שעסקים יקבלו לידים חמים. הלידים יכולים להגיע ממספר ערוצי פרסום ושיווק: פרסום בגוגל אדס, פרסום ממומן בפייסבוק, פעילות ברשתות חברתיות, פרסום במייל, פרסום בוואצאפ, קניית לידים, פרסום בעיתונות, כנסים ותערוכות.

השגת לידים איכותיים ע"י טלפונים:

אחת הדרכים להשיג לידים חמים הינה ע"י שימוש בטלפון. שיחת טלפון היא שיטת שיווק מסורתית שתמיד תיהיה רלוונטית. נציג המכירות או בעל העסק יתקשר ללקוחות שנראים על פניו מתאימים, השיחה יכולה להתפתח לכיוונים אישיים ואף תוכלו לתת הסבר טלפוני על היתרונות שלכם ושל העסק. בתום התהליך תוכלו לתאם כמובן פגישה.

בעולם הדיגיטל ניתן אף לפרסם לחברות B-B אך ישנם תחומים שבהם נפח החיפושים לא גדול וזאת הסיבה העיקרית מדוע כדאי במקרה כזה לבצע השלמה ולפנות ללקוחות בטלפון.

לקוח פונטציאלי שהבין את היתרון שלכם ומעוניין לתאם לפגישה, משמש כליד איכותי מאד עם סיכויים טובים להתקדם לסגירה בפגישה.

החיסרון בטלמיטינג לעסקים הוא שאפשר לייצר מאות שיחות טלפון ללא תוצאות, אתה תלוי מאוד ברשימות איכותיות  DATA BASE  ולא כל בעל עסק ימצא את הזמן והיכולות בכל שיחת טלפון לייצר אנרגיות טובות ולייצר כימיה ופגישה.

מצד שני בדיגיטל על פניו זה הרבה יותר קל, הלקוח בעצם מחפש אותך  בגוגל ולא הפוך, הלקוח לדוגמא רושם בגוגל שירותי ייבוא…. ברגע שהגיע לאתר שלך או לדף הנחיתה והחליט להשאיר פרטים גם כאן מדובר על ליד חם ולעיתים סופר איכותי.

מה עדיף?

תמיד תמיד אני ממליץ לבחון את כל ערוצי השיווק ולבדוק עלות תועלת מכל ערוץ.

חשבו לציין שתמיד ישנה עקומת לימוד והסקת מסקנות, אני לא מכיר כמעט עסקים שמהשנייה הראשונה מייצרים לידים איכותיים.

 

סגור לתגובות על לידים איכותיים סקירה כללית

מאת:

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.