כיצד למגן את דלת הכניסה לביתכם

10 באפריל 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

הצהרה; אין דרך 100% למנוע פריצה לדלתות הבית שלכם.

אם חוויתם פריצה היא יכולה להיות טראומטית; מישהו אלמוני שנכנס לביתכם יכול לגרום לכם להרגיש לא בטוחים, גם לאחר שהחלפת את כל המנעולים לביתכם. הצבנו עבורכם כמה טיפים לשיפור אבטחת דלתות הכניסה שלכם שיעזרו לכם להגן מפני גנבים פוטנציאליים.

 

שדרגו את המנעולים שלכם

פשוט אבל יעיל. וודאu שהמנעולים שלכם לא פגומים או שבורים, ישנים או חלודים זו דרך יעילה לשפר את אבטחת דלת הכניסה שלכם. אם אתם מוצאים שהמנעולים שלכם זקוקים לשינוי או שדרוג, הכי טוב להתקשר למנעולן מקצועי, כדי לוודא שהעבודות נעשות בצורה מוסמכת וכמו שצריך.

 

בידקו את חוזק המשקוף של הדלת שלכם

אתם צריכים להיות בטוחים שפורץ מנעולים לא יכול לבעוט את דרכו דרך הדלת שלכם, במיוחד אם מדובר בדלת עץ. אתם יכולים להתקין את המנעול הכי טוב בעולם, אבל אם פורץ יכול לבעוט בדלת ולהיכנס לביתכם אז זה יהיה חסר תועלת. אתם יכולים לחזק את דלת העץ שלכם על ידי הכנסת לוחיות העשויות מתכת המחוברת בברגים ארוכים במיוחד שנקדחים לתושבות לכל צידי הדלת. אם אינכם מספיק מנוסים להתקין זאת בעצמכם, אז הכי טוב להרים טלפון של מנעולן בתל אביב בכדי שיעשה זאת עבורכם.

 

שיקלו דלתות ללא חלונות זכוכית

למרות שדלת עם חלונות זכוכית מאפשרת לקבל יותר אור לביתכם ובנוסף היא גם מעוצבת ונעימה יותא לעין, היא מהווה סיכון ביטחוני. אם החלון בדלתכם ממוקם בסמוך למנעול, לפורץ יהיה קל לשבור את החלון ולפתוח את דלתכם מבפנים. אם אתם עדיין רוצים דלת מעוצבת עם חלון זכוכית, עליכם להוסיף כמה אמצעי מיגון ואבטחה. וודאו שהזכוכית מחוזקת ולא נשברת בקלות. בנוסף ניתן להתקין מוטות דקורטיביים עם חיזוק מתכת; זה יעצור את הפורץ להגיע למנעול אם ינפץ את הזכוכית ואף להרתיע אותו מלפרוץ.

סגור לתגובות על כיצד למגן את דלת הכניסה לביתכם

מאת:

מחפשים פורץ מנעולים שעובד מסביב לשעון? חברת יוסי מנעולים 24 שעות. מציעה שירותי מנעולן תיקון והחלפת מנעולים לבית ולרכב בכל שעות היממה. התקשרו למספר: 050-5757888

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.