הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה לגברים

4 באפריל 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נשירת שיער

התקרחות גברית טיפוסית היא התופעה השכיחה ביותר לנשירת שיער בקרב גברים. עד גיל 40 אצל 40% מהגברים ישנה נשירת שיער והתקרחות הנראית לעין, אצל חלק מהגברים תהליך ההתקרחות מתחיל כבר בשנות ה -20 המוקדמות של חייהם.

למרבה המזל, כעת ישנן אפשרויות אפקטיביות ומשתלמות לעזור להיפטר מאובדן שיער לחלוטין הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה. רוב הסיכויים שראית משהו באינטרנט או ששמעת מחבר שיש טיפול חדש להתקרחות שמעניק לחבר'ה מראה של ראש מלא בשיער קצוץ.

אבל מה זה הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה? והאם זה אכן נראה כמו שיער אמיתי? זו אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו שומעים מלקוחות במהלך פגישת הייעוץ שלהם. האם ניתן להבחין בהדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה? האם מישהו בעבודה יבחין? אנחנו מקבלים את זה לגמרי. זו החלטה גדולה ואתה רוצה לוודא שזה לא סתם עוד מוצר של מודעות אינסטגרם כמו אותה חולצת טריקו נטולת קמטים שלחצת עליה במהלך ארוחת הצהריים.

ראשית, נתחיל במהי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה המכונה גם הדמיית זקיקי שיער / מיקרופיגמנטציה שיער / קעקוע שיער רפואי ואיך זה פועל למיגור נשירת שיער. מדובר בטיפול מדהים משנה חיים ופתרון קבוע לא פולשני, ללא ניתוח וללא תרופות שבמהלכו נעשה שימוש בפיגמנטים טבעיים על הקרקפת כדי לדמות את ההופעה הטבעית של זקיקי שיער אמיתיים קצוצים בהתאם למידת ההתקרחות ולמראה הרצוי.

הדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה בקרקפת הופכת בשנים האחרונות לאחד הפתרונות הלא כירורגיים הפופולריים ביותר בעולם בקרב גברים הסובלים מאובדן שיער ורוצים מראה טבעי של ראש מלא בשיער מגולח או קצוץ.

הטיפול מתאים לעור מכל סוג וצבע – לבן, כהה, לטיני, אסיאתי ומעורב. בטכנולוגיה החדשנית שלנו, מתבצעת התאמה לצבע הזקיקים של המטופל כדי ליצור מיזוג חלק ובלתי מורגש עם השיער הקיים.

במהלך הטיפול, קבוצה של שלשה מחטים העובדות בו-זמנית מזריקה בעדינות את הפיגמנט לשכבה השנייה של העור שכבת הדרמיס העליון. מתבצע שימוש אך ורק בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר. המרווחים בין הפיגמנטים נקבעים ע"י חיקוי של זקיקי השיער הטבעיים הנותרים. התוצאות הן מיידיות ויש מעט מאוד תחזוקה. אם שיערך מדלל ו- או נסוג באזורים מסוימים או שהתקרחת לחלוטין, אנו יכולים לתת לך מראה של קו שיער מלא. שלא כמו השתלות שיער או יחידות שיער, הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא שינוי עדין מאוד ועם זאת יעיל.

למה הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה?
הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא הפתרון לנשירת שיער היחיד אשר באמת מציע תוצאות מובטחות, טבעיות, בלתי ניתנות לגילוי. אם אתה נמצא בשלב בחיים בו אתה מעוניין לשים את ההתעסקות בנשירת שיער מאחוריך אחת ולתמיד, הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא התשובה שאתה מחפש. לאחר התנסות בטיפולים שונים הכוללים השתלות שיער, סיבי שיער ומינוקסידיל עם תוצאות לא משביעות רצון.

לפרטים נוספים – לחץ כאן

סגור לתגובות על הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה לגברים

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.