סי וי פול מציגים 10 אלמנטים שכדאי לבדוק במקום עבודה חדש

25 במרץ 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרסום באינטרנט

סי וי פול מציגים 10 אלמנטים שכדאי לבדוק במקום עבודה חדש

צריכים להחליט איזה עבודה לבחור? יש כל מיני שיקולים שמומלץ לקחת בחשבון לפני שמתחילים.

  1. מתי מתחילים לעבוד- האם תחילת העבודה היא מידית, קליטה מהירה לחברה או שמדובר בעובד קבלן? צריך לחשוב אם תחילת העבודה תתאים לצרכיך האישיים עם העבודה הקודמת לצורך העניין. אם זה דרך כוח אדם אז שווה לברר האם ניתן יהיה להיכנס לעבוד דרך החברה עצמה ולא רק דרך עובד קבלן.
  2. זמן העסקה- סי וי פול ממליצים לבדוק עם המעסיק האם זה משרה שהיא זמנית או באמת לטווח ארוך ושנים ארוכות – חשוב שיתאים לצרכים שלך .שווה לברר אם מדובר תחילה בהעסקה דרך חברת כח אדם או ישר דרך החברה.
  3. שכר ותנאים סוציאליים- שווה מאוד לברר היטב מה השכר המוצע, ברוטו ונטו. שווה לבדוק את כל התנאים הסוציאליים שמגיעים לך – פנסיה, קרן השתלמות, רכב, אוכל וכל מה שקשור להטבות מיוחדות.
  4. שעות- משרה מלאה? משמרות? חצי משרה? משרת אם ? כל השאלות האלו צריכות לעלות ואתה חייב לבחון האם שעות החברה נוחות לך. למשל שעות נוספות, התאמה לסטודנטים ועוד.
  5. מיקום – מרחק מהעבודה זה משהו ששווה מאוד לבדוק ולבחון האם באמת הגישה לעבודה נוחה לך , האם היא קרובה למקום מגוריך וקל יהיה לך להגיע באופן יומיומי.
  6. גודל החברה- האם אתה מעדיף לעבוד בחברה קטנה, גדולה, משפחתית? בחירה שלך ובמה שנוח לך.
  7. יציבות – האם החברה יציבה? ותיקה בשוק ומוכרת? שווה להכנס לחברות שהן מוכרות ויבטיחו לך יציבות ארוכת שנים ושלא יקרה מצב שתפחד שעוד חודשיים יפטרו אותך או הסטרט אפ ייסגר.
  8. קידום- האם תהיה לך אפשרות להתקדם? יש אופק מקצועי ויש לאן להתפתח? שווה מאוד לבדוק את הנושא כדי שתוכל לגדול בחברה אחת ולהרוויח ידע מקצועי לעתיד.
  9. עניין-  סי וי פול מדגישים את הנושא של אתגר וסיפוק ממקום עבודה מכיוון ואנו יודעים כמה זה חשוב. אתה הולך להגיע למקום העבודה באופן יומיומי ולכן חשוב בהחלט שתאהב את מה שאתה עושה והתפקיד יהלום את כישורך, השכלתך והיכולות שלך.
  10. התנהלות בחברה- חשוב מאוד לשים לב מה האווירה בחברה וסביבת העבודה במקום החדש. האנשים נחמדים? המנהלים טובים? ושווה לבדוק את התרבות הארגונית של החברה.

 

בהצלחה!

סגור לתגובות על סי וי פול מציגים 10 אלמנטים שכדאי לבדוק במקום עבודה חדש

מאת:

פרסם באתר כ - 7 מאמרים.

.