המיתוסים הנפוצים על חדר הבריחה

11 במרץ 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פנאי ותחביבים

אם עד היום לא הגעתם לחדר בריחה, כנראה שגם אתם נסחפתם עם גל המיתוסים. לעתים, אותם מיתוסים הופכים לאמת שאתם מאמינים בה, זאת לאחר ששמעתם אותם מכמה אנשים שונים. רגע לפני שגם אתם מוותרים על אחת הפעילויות המהנות והמאתגרות ביותר, הכירו גם אתם את חמשת המיתוסים הנפוצים ביותר על חדרי בריחה:

1.חדרי בריחה זה רק לגאונים

חד משמעית, לא! פעילות של חדר בריחה, היא פעילות שמתאימה לכל המשפחה ולכל הגילאים. על מנת להצליח לצאת מהחדר, אתם נדרשים להיות יצירתיים, חדים ולחשוב מחוץ לקופסא. האם אתם צריכים להיות "גאונים"? מובן שלא. מעבר לכך, החדרים מוצעים בדרגות קושי שונות, כך שתוכלו אתם לבחור את החדר המתאים לכם ביותר.

2.שעה זה כלום זמן לפתור חדר

לא נכון. חדר הבריחה מתוכנן בקפידה, כך שיהיה ניתן לצאת מהחדר בתוך שעה. כשם שישנן קבוצות שמצליחות לצאת מהחדר בתוך 55 דקות, גם ישנן אלו שתוך חצי שעה מסיימות את החדר. הצלחה בחדר הבריחה מבוססת בין היתר גם על טכניקה, כך שככל שתתנסו ביותר חדרים, כך תוכלו ליהנות מפעילות דינאמית וזורמת יותר. שעה בהחלט מספיקה על מנת למצות את החדר ולהפיק ממנו את המיטב.

3.חדרי בריחה מפחידים ולא מתאימים לילדים

לא נכון! ישנם חדר בריחה לכל המשפחה בפתח תקווה כך שאתם יכולים להגיע בהרכב משפחתי מלא. חדרי בריחה לא אמורים להיות מפחידים, והם מבוססים על עיקרון פשוט: לפתור חידות. שימו לב כי בעת שאתם מתכננים להגיע בהרכב משפחתי, כדאי לבדוק כי עלילת החדר והתפאורה שלו, מתאימים לקהל של ילדים.

4.הפעילות יקרה ולא מתאימה לכל אחד

לא נכון. רבים בטוחים כי פעילות חדר בריחה מאד יקרה, אך היא זולה יותר ממופע סטנד-אפ או ארוחת ערב במסעדה. שימו לב כי המחירים משתנים בין חדר לחדר, ובאופן כללי – ככל שתגיעו לחדר הבריחה בהרכב משתתתפים גדול יותר, כך תוכלו לקבל מחיר נוח יותר.

5.אם לא יודעים לענות על חידה, מתייבשים בחדר

לא נכון! גם במידה ואתם לא מצליחים להשיב על חידה, אתם לא נשארים באותו אזור בחדר למשך כל השעה. יש לכם תמיד את האפשרות לבקש עזרה בזמן אמת מהמפעיל: לקבל הכוונה או רמז (דק או עבה), או פשוט לדרוש בפתרון מלא של החידה וכך להתקדם הלאה בחדר. כך או כך, לא יהיה מצב שאתם במצב סטטי בחדר.

סגור לתגובות על המיתוסים הנפוצים על חדר הבריחה

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.