עיצובים עבור טבעת נישואין בירושלים לגברים

5 במרץ 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

כשמדברים על עיצוב תכשיטים, תמיד מדברים על עיצוב עבור נשים, אך כשמדובר בעיצוב טבעת נישואין בירושלים עבור הגברים, דעו לכם שגם פה יש עיצובים מדהימים ויפים. במאמר זה אנו ניתן לכם מספר סגנונות עיצוב עבור טבעת נישואין בירושלים לגבר. 

ביהדות אין חובה לענידת טבעת נישואין בירושלים עבור גברים, אך כיום זהו בהחלט מנהג ורוב הגברים כיום הולכים עם טבעת הנישואין שענדו בחופה. ככל שמנהג זה הלך והתרחב, מעצבי תכשיטים רבים החלו ביצירת קולקציות של טבעות נישואין לגבר. ודאי אתם שואלים את עצמכם אילו עיצובי יש עבור טבעת נישואין בירושלים לגברים. אנו שמחים לבשר כי יש היום המון סגנונות עיצוביים יפים ומיוחדים.

טבעת נישואין בירושלים עם חריטות מכונה

אחת מטבעות הנישואין היפות ביותר לגבר היא טבעת נישואין בירושלים בסגנון דק עם עיטורים עדינים מסביב לטבעת. זו טבעת שגברים מאוד אוהבים. המראה שלה מצד אחד עדין ומצד שני גברי מאוד. זו טבעת נישואין בירושלים במראה מוקפד ועם קווים מאוד עדינים. כמו כן, תוכלו לפגוש עיצובים שונים בסגנון טבעת זו אשר כוללים חיתוכים בצורות שונות ומגוונות. מומלץ לנסות ולראות למה אתם מתחברים.

טבעת נישואין בירושלים במראה הקלאסי

המראה הקלאסי של טבעת נישואין בירושלים לגבר אף פעם לא מאכזבת. היא פשוטה, חלקה, גברית מאוד והיא הטבעת הכי נפוצה כיום אצל גברים. לרוב סגנון טבעת כזו לגבר באה בעובי דק ולא עבה וזה בדרך כלל העובי המקובל אצל גברים. ניתן למצוא אותה עם שולים עגולים או שוליים ישרים. 

טבעת נישואין בירושלים בעיצוב אישי

לכל הגברים אשר אוהבים עיצוב וסגנון יש את האפשרות לעצב לכם טבעת על פי טעמכם האישי. יש גברים שיאהבו עיטור מסוים או חריטה מסוימת. יש גברים שילכו על עובי שונה מהטבעות הרגילות וככלל סגנון עיצוב זה מתאים לגברים שיודעים מה הם אוהבים בעיצוב טבעות ותכשיטים. לרוב אלו טבעות שעלותן תהיה יקרה יותר בשל העבודה העיצובית שעושה המעצב על הטבעת. בסגנון זה תוכלו לבחור מתוך עיצובים אישיים של המעצב או לעצב בעצמכם. 

כמה עולה טבעת נישואין בירושלים עבור גברים

בטבעות זהב העלות נקבעת בעיקר על פי המשקל. מכיוון שידיהם של הגברים הן בדרך כלל גדולות יותר ומידות הטבעת שלהן יותר גדולות, העלות תהיה בדרך כלל יותר יקרה מטבעות של נשים. אל המחיר יתווסף כמובן העיצוב ועלות העבודה עליו.

סגור לתגובות על עיצובים עבור טבעת נישואין בירושלים לגברים

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן