כל מה שצריך לדעת על מתכת הזהב בטבעות נישואין

5 במרץ 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה

כבר עברתם את כל השלבים של תכנון החתונה, סגרתם כבר את כל בעלי המקצוע עבור הערב הקסום שלכם ועכשיו, רגע לפני האירוע, זה בדיוק הזמן ללכת לראות טבעות נישואין בירושלים ולקנות אותן לקראת החתונה וחייכם המשותפים. במאמר זה אנו נסביר על טבעות נישואין ומה כדאי לדעת לפני שקונים אותן.

בחירת מתכת עבור טבעות נישואין בירושלים

על פי המסורת היהודית החתן צריך לקנות לכלה טבעת נישואין אשר שווה פרוטה. כלומר אין חיוב על מתכת מסוימת עבור הטבעת. למרות זאת, רוב האנשים כיום קונים טבעות נישואין בירושלים אשר עשויות ממתכת הזהב על כל גווניה. רבות מהנשים מתחברות לסגנון הזהב הצהוב או הלבן ומעט מאוד נשים ירצו את הסגנון של הזהב האדום. הבחירה במתכת הזהב עבור טבעות נישואין בירושלים היא לא בחירה סתמית. מתכת הזהב היא מרשימה מאוד, נוצצת ומספיק רכה על מנת שיוכלו ליצור בה עיצובים מגוונים. תוכלו למצוא כיום טבעות נישואין בירושלים בסגנון עבה מאוד, דק ובינוני. כמו כן, תוכלו לבחור לכם עיצובים שונים ומגוונים עם חריטות חיצוניות, צורות מסוימות, עיטורי פרחים ואפילו כיתוב פנימי. הכל תלוי בטעמכם האישי. טבעת הנישואין בניגוד לטבעת אירוסין נבחרת על ידכם ועל פי טעמכם. בת זוגתכם תוכל לבחור אותה על פי מה שהיא אוהבת ולכן המשימה שלכם הגברים יותר פשוטה. 

כל מה שצריך לדעת על זהב

מתכת הזהב נמדדת בקראט ובמשקל. כאשר מדברים על קראט, הכוונה לאחוזי הזהב המעורבבים עם מתכות אחרות. ההרכב של הזהב עם מתכות נוספות נקרא סגסוגת. לזהב יש מספר אחוזים שניתן לקנות. כך לדוגמא כאשר מדברים על זהב 14 קראט, למעשה מדברים על כך שאחוז הזהב בתוך הסגסוגת הוא 58.5 אחוז ושאר האחוזים הם למעשה מתכות אחרות אשר מקנות למתכת מעט קושי וגם את צבעה. לדוגמא אם כחלק מהסגסוגת עירבבו בתוך טבעות נישואין בירושלים נחושת, הטבעת תקבל גוון ורוד אדמוני וזה למעשה הזהב האדום. 

כמה עולות טבעות נישואין בירושלים?

כאשר קונים טבעות נישואין בירושלים אתם למעשה תשלמו לפי שני דברים. האחד הוא משקל הזהב שזה למעשה הקריטריון הקובע את רוב העלות ושאר המחיר יתבסס על העבודה. טבעות נישואין בירושלים אשר נעשו בעבודת יד עם חריטות מיוחדות או עיצוב מסוים יעלו הרבה יותר מאשר טבעות נישואין בירושלים אשר עיצובן נוצר במכונה. בכל מקרה העלות יכולה להתחיל ממחיר של 300 שקלים ויכולה להגיע גם ל- 3500 שקלים. 

סגור לתגובות על כל מה שצריך לדעת על מתכת הזהב בטבעות נישואין

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.