שירותי סיסטם לאחסון אתרים גדולים

15 באוקטובר 2015 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אחסון אתרים

 

אתרים בעלי תנועת גולשים ערב, פעילות גולשים בתוך האתר ובעיקר כאלו הנחשבים בעלי קבצי תוכן רבים, דורשים שירותי הוסטינג איכותיים במיוחד ומומלץ כי ישכרו גם שירותי סיסטם לניהול חבילת האחסון שלהם. עוד על כך במאמר הבא.

חברות וארגונים רבים אינם מסתפקים כיום בשכירת חבילת אחסון לאתר האינטרנט שלהם אלא מחזיקות בשרתי ענן או שרת ייעודי לאתר שלהם במטרה לתת לו מקסימום עוצמה ויכולת לעמוד בעומסים של גולשים ותנועת נתונים, בעיקר כאשר מדובר על אתר רב פעילות וגולשים על בסיס קבוע.

במקרים שכאלו אין די בבחירה של חבילת אחסון וורדפרס בסיסית מחברת אחסון אתרים (הוסטינג) שמצאתם לנכון כזולה ביותר או מתאימה ביותר (מכל סיבה אחרת) לאחסון האתר שלכם. על מנת לתת לקהל הגולשים זמינות גבוהה לשימוש באתר ובעיקר על מנת לוודא כי האתר עובד ברציפות בצורה תקינה ומאובטחת, יש צורך בשירותי סיסטם מקצועיים.

מהם שירותי סיסטם ?

שירותי סיסטם הינם שירותי ניהול שרתים בעיקר עבור אתרים גדולים או אחסון בענן לחברות ועסקים גדולים. במסגרת שירותים אלו מקבלים טיפול שוטף הנוגע בכל ההיבטים הקשורים לשירותי הוסטינג שאתם עושים בהם שימוש:

  • תחזוקה – מחיקות לוגים ישנים, פינוי מקום בדיסק ועוד.
  • עדכונים – עדכון של דרייברים, הגדרות אבטחה וכדומה.
  • אבטחה – בדיקת פעילות חשודה בזמן אמת ופיקוח על תקינות מערכות חומת אש.
  • ניטור – בדיקת זמינות השרת מסביב לשעון וזמן תגובה מהיר לטיפול בכל תקלה אם ישנה כזו.
  • בסיס נתונים – טיפול ושירות לבעיה במסדי נתונים חשובים של האתר.
  • מגוון שירותים נוספים ואספקה של דו"חות פעילות חודשיים בנוגע לתפוקת השרת.

אילו עוד יתרונות יש לשירותי סיסטם?

מעבר לכל המצוין מעלה, ניתן להגדיר שירותי סיסטם (system) בכך שישנה כתובת מקצועית אחת לכל הנוגע לפעילות האתר שלכם, פיקוח על פעילות תקינה וטיפול מהיר בכל בעיה שעלולה לצוץ במהלך הזמן. לעתים די בשעה אחת שהאתר אינו פעיל כדי לפגוע בהכנסות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים ויותר.

שירותי סיסטם של צוות מקצועי יחסכו אחזקה של איש צוות רק לשם כך ובעיקר התעסקות שוטפת עם פעילות האתר על גבי השרת וחשש כי בעת צרה תזדקקו לזמן רב לטפל בבעיה, בעיקר אם מדובר בפריצת אבטחה או קבצים שנמחקו או נגנבו חלילה. שירות צמוד ואיכותי יבטיח תקינות של המערכת, עבודה רציפה ומהירה שלה ובעיקר גולשים מרוצים שנהנים מאתר פעיל ויעיל.

סגור לתגובות על שירותי סיסטם לאחסון אתרים גדולים

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן