שיח כן ופתוח על יחסי מין – עד כמה הוא חשוב?

26 בפברואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פנאי ותחביבים

יש לכם חבר טוב במיוחד: בן או בת הזוג שלכם. עם החבר הזה, אתם מטפחים מערכת יחסים כנה ואוהבת, אתם תהיו שם תמיד זה בשביל זו ואתם נוטים לדבר על כל דבר שבעולם. כמעט. ישנם זוגות שמדברים דרך קבע על הקריירה, על גידול הילדים, על דילמות בחיים האישיים ועל החלומות הגדולים ביותר.

עם זאת, לא כל הזוגות ממהרים לשים על השולחן נושא חשוב לא פחות: יחסי המין ואביזרים כדוגמת וייב מי. אם ישנו אדם שאיתו ראוי לדבר על יחסי המין שלכם, הרי שהוא בן או בת הזוג שלכם. ישנה חשיבות אדירה לשיח שכזה, וחשוב שגם אתם תהיו ערים לו:

יחסי המין – חלק מהותי ממערכת היחסים שלכם

החשיבות הגדולה של שיח פתוח וכן על יחסי המין נעוצה בכך שמדובר על חלק מהותי ובלתי נפרד ממערכת היחסים שלכם. סביר מאד כי לא אחת דיברתם על טיב התקשורת ביניכם ועל מה שתהיו מוכנים להקריב למען מערכת היחסים. יחסי המין ביניכם הם מרכיב דומיננטי וחשוב המשפיע על טיבה של מערכת היחסים הכוללת. אפשר לומר בזהירות, כי ללא יחסי מין מספקים ומלאים, סביר כי מערכת היחסים לא תשרוד. 

דברו בכנות על התחושות שלכם – הטובות ואלו שגם פחות

חשוב להבין כי שיח פתוח וכן על יחסי המין נוגע לדברים הטובים שבהם, אך גם על אלו שפחות. ישנן תקופות בחיים בהן אתם מקיימים יותר יחסי מין, בעוד ישנן תקופות לחוצות שאתם לא מצליחים למצוא את הפנאי. חשוב שתדברו בפתיחות על תדירות יחסי המין ועל טיבם – כך, אתם משחררים המון לחצים, מחשבות מיותרות ורגשות שיכולים להיות שליליים. בשיח שכזה, תוכלו לדבר על האפשרות לרכוש יחד אביזרי מין כדוגמת וייב מי.

שאלו את עצמכם בכנות: מה תוכלו לעשות בכדי ליהנות יותר?

אתם פותחים שיח כן על יחסי המין במטרה להבין איך לשפר אותם? מדובר על שיח נפלא שתצאו ממנו מחוזקים! התוצאות יכולות להיות בדמות שינוי תדירות יחסי המין, שילוב של אביזרי מין בחדר המיטות כדוגמת וייב מה, משחקי תפקידים, צפייה משותפת בסרטי מבוגרים וכן הלאה. בעת שאתם מדברים על משהו – אתם נותנים לו חיים ומאפשרים לעצמכם כזוג להתעמת גם אל מול מה שפחות נוח לכם.

אביזרי מין – מתחילים ליהנות עכשיו!

ישנם המון זוגות שרוצים לשפר את המצב הקיים, ולהחזיר את הלהבה הבוערת להאיר את מערכת היחסים ואת יחסי המין. בעוד ישנם זוגות שבוחרים לשלב אביזרים שונים כבר בתחילת הקשר, ישנם אלו שמוצאים לנכון להוסיף אותם בשלב מתקדם יותר במערכת היחסים. לא משנה כלל מהו השלב, הרי שאתם עתידים להיחשף ללש אביזרים שונים כדוגמת וייב מי, דילדו, פריטי לבוש, מגדילי איבר מין, חומרי סיכה מענגים ועוד. וכן, הכל ברכישה אינטרנטית אונליין!

סגור לתגובות על שיח כן ופתוח על יחסי מין – עד כמה הוא חשוב?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן