מדוע המזמין מנעולן בלבד בצפון להחליף צילינדר לדלת

13 בפברואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים
החלפת צילינדר

בפועל התקלה הכי פעילה בעבודתו של מנעולן? מסתבר ש כן.
תרחיש קלילה כנראה שרבים ניסו לעשותה לבד. אוקיי… לא מעט אכן התמזל מזלם, נכון על פניו מדובר בהחלפת צילינדר מן הסוגים הזולים יותר.. יחד עם זאת, המצב שפעם אחת הצלחתם לא מחייבת שיסתדר לכם שוב בפעם הבאה… סביר להניח, הצלחה של החלפת הצילינדר לא מעידה כביכול שההחלפה תוכיח עצמה לתקופה ארוכה.
החלפת צילינדר פעולה פשוטה מהחלפת מנעול למעשה אך יש מספר דברים שכדאי מאוד ללמוד. מניסיון.

החלפת מנעול

הצילינדר נע לא בקלות?
יש לכך סיבות:

המנעול אינו מותקן נכון
המנגנון, המנעול לא מותקן בייעודו האופטימלי.
זו סביר להניח הבעיה מלכתחילה לשחיקה בצילינדר הישן. עלינו לדעת להתקין את המנעול באופן כזה שיהיה מכוון היטב, שיאפשר הרקבה טובה ותקינה של הצילינדר.
בזמן שהמנעול לא מכוון, קיים על המנעול משקל מאחד מצדיו של בית המנעול בדלת. כתוצאה מזה יורגש מיד כי הצילינדר לא משתלב טוב. ככל הנראה הצילינדר ייכנס לחור המנעול, אבל כנראה כי הפעלתו, השימוש בו, לסובב אותו – יהיה קשה.
תרחישים אפשריים?
שבירתו בחור המנעול, שבירת מפתח והשארות של חציו הנותר בתוך הצילינדר ללא אפשרות להוציא אותו, מצב כזה עלול להקשות אפילו בכדי נזק לדלת עצמה, צורך לשבור לפעמים את הדלת, במקרה הקל – צריכים להחליף צילינדר שוב.

בורג חיבור צילינדר
בכל צילינדר קיים בורג או חיבור הידוק אשר מצמיד ומאחסן את הצילינדר בפנים המנעול. גם במטרה למנוע חופש תנועה וגם במטרה שלא ישתחרר מהמנעול או יאפשר פתיחת מנעול קלה. לאחר שהוחדר הצילינדר למנעול ויעשה עליו סיבוב נעילת ניסיון בהצלחה, נדרש לחזק את בורג ההידוק. את התבריג לא תמיד חייבים לחזק עד הסוף, הידוק מקסימאלי עשוי לקרב את הצילינדר לאזור המנעול באופן כזה שיקשה על תפקודו. כיוון שהצילינדר דורש מנעולן, עם ניסיון, מנעולן מורשה.
תרחישים אפשריים?
בכתוב לפניכם.

המכשול העיקרי: צילינדר בדלתות ביטחון
צילינדר בדלתות ביטחון זה כבר קושי אמתי, אופן המורכבות מסובכת יותר וחייבים פה כלים אשר לא תמיד זמינים בכל בית. מנגנון הנעילה בפלדלת ביטחון הוא גדול, כבד עם זרועות פנימיים. הרכבה לא מדויקת של צילינדר לדלת הפלדה תיצור לקושי מאוד גדול בתפקוד לילדים , מעוטי יכולת ומבוגרים כאחד.

מעט על החלפת צילינדר
מי מסוגל להחליף צילינדר? לא כל אדם מסוגל להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר זוהי מלאכה לאיש מקצוע ואתה באה מקצועיות ואחריות..

החלפת צילינדר בנצרת עילית וטבריה

ישנם מותגים רבים של צילינדרים. מחירים משתנים. מקוריים. חיקויים. חלקם, הטובים רובם ככולם אכן לא זולים כלל.. מנעולן בנצרת עילית, איש מקצוע מנוסה, שיש לו בתחום יידע לפרגן על צילינדר לא יקר טוב משתלם שכדאי לרכוש.. זה עשוי להוזיל לנו סכום משמעותי למי שלא בעניינים.. קיימים כאלה שפשוט להרכיב וקיימים גם כאלו שקשה להרכיב.
ישנם שיטות של הרכבה וניסיון שהם תחומו של המנעולן בנצרת עילית לדוגמה בלבד.
כאמור לסיכום הדברים, כמו כל מקצוע ותחום בחיים, החלפת צילינדר בטבריה היא עניין מקצועי למנעולן מטבריה בלבד וכל מובן להביאו למומחה לתחום. בין היתר זה רק יחסוך לכם בזמן ובהוצאות מיותרות.

סגור לתגובות על מדוע המזמין מנעולן בלבד בצפון להחליף צילינדר לדלת

מאת:

אייל שירותי פריצה ומנעולנות מספקת שירותי מנעולנות מתקדמים 24/7 בכל חלקי הארץ

פרסם באתר כ - 73 מאמרים.

.