מדוע מתנות ממותגות תמיד מצליחות?

9 בפברואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קניות וביקורות מוצרים

כשאתם מחליטים להעניק מתנה, אתם מחליטים להעניק אותה מכל הלב! החיפוש התמידי אחר נוסחת המתנה המנצחת, כנראה ימשיך להעסיק רבים עוד המון שנים. עד אז, דעו כי גם אתם תוכלו להפוך כל מתנה – לא משנה מה תעניקו, למתנה מנצחת. המפתח הוא המיתוג! מתנות לימי ההולדת, לחגים או אפילו לצוותי העובדים, יכולות וצריכות לעבור תהליך של מיתוג אישי. מה זה אומר ומה יוצא לכם מזה?

מיתוג על מתנה – מה זה אומר בפועל?

אז מה זה אומר בעצם למתג מתנה? תחילה, אתם צריכים לבחור את המתנה – מטבלת שוקולד ועד כובע שמש. לאחר שאתם בוחרים את המתנה, אתם צריכים למתג אותה. ומה זה אומר? להוסיף עליה מימד אישי כך שהמתנה תקבל גוון ייחודי ואישי יותר. לדוגמא: 

  • כובע שעליו מודפס השם של מקבל המתנה
  • טבלת שוקולד עם תאריך החתונה שלכם כמתנה לאורחים
  • מארז של שוקולדים עם שם העובד שמקבל מכם אות הצטיינות ועוד…

גם מתנות "בנאליות", מקבלות עיצוב ייחודי

לעתים, אתם לא צריכים לשבור את הראש ובטח שלא להתעייף מנסיונות לצאת מהקופסא. מה זה אומר? שגם אם תבחרו מתנה בנאלית כביכול, היא הופכת סופר-מיוחדת רק הודות למיתוג. תהיו בטוחים כי טבלת שוקולד תהיה מתוקה וטעימה יותר בעת שהיא עוברת תהליך של מיתוג. דומה הדבר עם בקבוק יין שעליו מודפסת ברכה, שם מקבל המתנה, ציטוט משיר או כל אלמנט אחר.

כשהמתנה שלכם משקפת השקעה ויחס אישי

אתם לא מעניקים בכל יום מתנה, ובגלל זה חשוב לכם להפוך את המומנט הזה למיוחד. הרגע שבו תמסרו לאדם אהוב ויקר מתנה ביד, זהו הרגע שבו גם אתם תחושו סיפוק אדיר. הרי גם אתם מקבלים מתנות בחייכם, ויודעים להעריך השקעה, כוונה אמיתית ואהבה. העניקו מתנות שעוברות תהליך של מיתוג – לא תאמינו איזה אפקט נוצר בעקבות השקעה מינימאלית שלכם.

מתנות ממותגות לא עולות לכם יותר כסף!

רבים תוהים האם מתנות לחג ראש השנה או לימי הולדת שעוברות תהליך של מיתוג, עולות יותר כסף. לשמחתכם, לא תצטרכו לשלם יותר על תהליך המיתוג, לפחות לא בעת שאתם מתנהלים אל מול חנות מתנות אמינה. המחיר שמוצע לכם כבר גם מגלם בתוכו את כל העלויות, כך שאתם לא נדרשים להוסיף אקסטרה על המחיר שמצויין בפניכם. אל תוותרו על מיתוג – הוא מייחד את המתנה שלכם ובעיקר משמח את מי שמקבל אותה.

סגור לתגובות על מדוע מתנות ממותגות תמיד מצליחות?

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.