דרושים תל אביב רואה חשבון

7 בפברואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קריירה

בישראל קיימים רואי חשבון רבים, העובדים בתפקידים שונים בתל אביב. מקצוע ראיית חשבון או בראשי תיבות רו"ח, עובדים אנשים שהוסמכו על פי חוק לעסק במקצוע ראיית החשבון. תפקיד רואה החשבון הוא ביצוע ביקורת על דוחות כספיים, וכן לתת חוות דעת. ניתן לראות כי לרואה החשבון יש השכלה בתחומים רבים כמו החשבונאות, מיסים, מימון, ביקורת החשבונאית ותחומים נוספים.

לימודי ראיית חשבון בישראל

בעזרת חוק רואי החשבון אשר חוקק ב1955,   הוקם על ידי משרד המשפטים, גוף בשם מועצת רואי החשבון של ישראל. התפקיד העיקרי של המועצה הזו הוא לתת  רישיונות למקצוע ראיית החשבון. ניתן לראות כי מועצה זו הינה אחראית על הכנה ובדיקת המבחנים לקבלת הרישיון של ראיית החשבון. היא מחליטה על פי מבחן זה ותנאים נוספים כדי לתת את הרישיון לעסוק בראיית חשבון. ניתן לראות כי לימודי ראיית חשבון, הנלמדים לתואר הראשון, כוללים נושאים כמו: כלכלה, מנהל עסקים, ומשפטים לאחר הלימודים על המועמד למבחנים לבצע התמחות במשך שנתיים.

דרושים תל אביב – מה הם הלימודים של ראיית חשבון?

הלימודים של ראיית חשבון נלמדים במוסדות אקדמיים מכללות, אוניברסיטאות, שלימודים אלו כוללים שלושה תחומים עיקריים כמו ביקורת, חשבונאות פיננסית , וקורסים נוספים. בשלושת תחומים אלו התלמידים לומדים ביקורת, אשר לומדים איך לבצע ביקורת, ומה הכללים הנהוגים במוסדות הצריכים את הביקורת שלהם, ובחשבונאות פיננסית הם לומדים איך להכין את הדו"חות הפיננסים לפי כלים ידועים ונוקשים.

בחינות סופיות

על מנת לקבל את האישור לעסוק בראיית חשבון על המועמד לעבור 15 מבחנים בהצלחה

במה רואי חשבון יכולים לעבוד?

בדרושים תל אביב דרושים רואי חשבון לעבודה במקומות אלו:

  • משרדי ממשלה
  • חשבים בחברות
  • בעלי משרד עצמאי
  • שכירים במשרד
סגור לתגובות על דרושים תל אביב רואה חשבון

מאת:

פרסם באתר כ - 12 מאמרים.

.