מידע שכדאי שתדעו אם אתם מתחתנים בקרוב

6 בפברואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

החתן כבר הציע לכלה להתחתן, היא אמרה לו כן ועכשיו מתחילים בחלק האומנותי, תכנון חתונת השנה. לתכנן חתונה עלול להיות לעיתים תהליך לא פשוט. זהו תהליך עם המון פרטים והמון אפשרויות ולעיתים מחלוקות של הזוג כי לכל אחד חלום שונה מהאחר. על מנת לעבור זאת בשלום  הכנו לכם צ'ק ליסט חובה שיכול מאוד לעזור לכם בעת תכנון החתונה שלכם.

מהחשוב ביותר לפחות חשוב

כאשר מתכננים חתונה, אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירת המקום. על מנת לעשות זאת אנו ממליצים שתשבו יחד עם בן זוגכם ותחליטו מה חשוב לכם מבחינת המקום ועל מה ניתן להתפשר. ברגע שיהיה לכם בראש את האידיאל מבחינת שניכם, יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא גני אירועים באשקלון. כמו כן, עשו את אותו עיקרון גם עם נותני בשירות האחרים באירוע. יש דברים שמראש תוכלו לוותר עליהם וכאלה שתחשיבו כדברים חשובים ביותר. ביחרו יחד את מספר האטרקציות שתכניסו לאירוע, את הדגשים החשובים לכם בבחירת צלם, דיג'י והאוכל באירוע. ללא ספק זה גם יעזור לכם להיות מפוקסים יותר וגם ימנע ויכוחים מיותרים שעלולים לפגוע לכם בהנאה של התהליך. 

עשו תכנון כספי לפני שתתחילו להוציא כספים

ענף החתונות הוא ענף מאוד יצירתי, יש בו כמעט כל מה שהייתם רוצים וחולמים וכמובן שכל פנטזיה כזו עולה כסף. לכן על מנת לא להתפזר ועדיין לשלב אטרקציות באירוע שלכם, אנו ממליצים לעשות תכנון מפורט הכולל עלויות על שתוכלו לעשות החלטה מושכלת ולא תתפזרו. תכנון כספי נכון נעשה באמצעות תקציב מוגדר מראש. החליטו על פי יכולתכם כמה תעלה החתונה שלכם ונסו לא לעבור את הסכום שהקצבתם לכם. תכנון נכון יאפשר לכם לא להפסיד בחתונה ואולי אפילו להרוויח ולנצל את הכסף לירח דבש מושקע.

תכנון כמות מוזמנים

בגני אירועים באשקלון , הזוגות או המשפחה משלמים לפי עלות לאורח. נהוג לסכום את כל עלות האירוע ולחלק אותה במספר האורחים שלכם. זה ייתן לכם מדד היכן אתם עומדים והאם עברתם את המספר ההתחלתי. חשוב שכל הוצאה תירשם על מנת לדייק בתכנון התקציב כמה שאפשר. שבו עם המשפחות שלכם, תכינו רשימות של כמות מוזמנים רלוונטית. אם כמות המוזמנים עברה את הכמות שאליה כיוונתם, נסו לבדוק האם ניתן לצמצם את הרשימה.

לסיכום, תכנון נכון של חתונה יכול לעזור לכם לנהל את ההכנות בצורה מהירה, יעילה ולמנוע ויכוחים מיותרים.

סגור לתגובות על מידע שכדאי שתדעו אם אתם מתחתנים בקרוב

מאת:

פרסם באתר כ - 163 מאמרים.

.