המסת שומן- השיטות והמכשירים לביצוע ההליך

1 בפברואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ניתוחים פלסטיים

טרנד פופולארי במיוחד שחדר לתחום הרפואה בשנים האחרונות הינו תהליך של המסת שומן.

תהליך זה נועד לעזור לכם להסיר את השומן, אשר לא הצלחתם להוריד לאחר דיאטה או פעילות גופנית. המסת השומן יכולה להתבצע מרוב איזורי הגוף והיא נחשבת לאפקטיבית ביותר בפרט באזורים קטנים בהם יש ריכוז של שומן, אשר מומס בקלות.

במקרים בהם יש צורך להיפטר משומן סורר בכמות משמעותית הרי שהמסת שומן ברוב המקרים לא תהיה יעילה ויש לשקול מעבר לשיטה המסורתית שאיבת שומן.

מה הן השיטות וכן מה הם המכשירים עבור טיפול להמסת שומן?

  • ליפוליזיס – המסה של שומן על ידי זריקות הכוללות בתוכן חומרים שפוגעים בתאי השומן ומפרקים אותם. הטיפול נעשה באמצעות הזרקת זריקות קטנות במקומות הרלוונטיים להמסת השומן בגוף.
  • בודי טייט- בטיפול זה יחדירו לכם זונדה צרה עם חור אשר תצויד באלקטרודה המקרינה גלי רדיו מתחת לפני העור. מתקן זה מעביר אנרגיה תרמית דרך רקמות תאי השומן ואל מתחת לעור, בעזרתו יש אפשרות לנקז כמויות באופן יחסי די גדולות של שומן ולשמור על עור מתוח לאחר ההליך שאורך פחות משעה, ללא סיכונים וסיבוכים משמעותיים.
  • לייזר להמסת שומן ליפולייט– מכשיר אשר מתבסס על לייזר להמסת שומן. עושים שימוש בסוג מיוחד מאוד של לייזר אשר ממיס את השומן הלא רצוי בגוף באופן מדויק למדי. השימוש במכשיר זה יאפשר פיסול של השומן שהצטבר מתחת לעור תוך מיצוק העור באופן שבו העור יהיה הדוק וצמוד לשומן שעוצב כך שיתקבל מראה אחיד וחטוב.
  • המסת שומן בקור – המסת שומן הינה טכניקה חדשנית ומובילה ברחבי תבל ובמדינת ישראל אשר מבוססת על פגיעה ברקמת השומן באמצעות הקפאה. במהלך טיפול בודד באורך של כשעה, מקפיאים תאי שומן תת־עוריים שרגישים במיוחד לקור וזאת מבלי לפגוע ברקמות סמוכות.
  • המסת שומן vaser – – מאופיין לשימוש גם להמסות שומן עדינות מאוד ועד להמסת כמויות משמעותיות יחסית, הטיפול מתחיל בהחדרת זונדה ייחודית לפירוק תאי השומן ועד לקומפרסים אותם יש לבצע כשבועים לאחר סיום ההליך.

החיסרון הבולט של המסת שומן היא הכמות ממנה ניתן להיפטר בהליך. לרוב מדובר במקסימום ליטר וחצי של שומן המתנקז מהגוף החוצה דרך מערכת הלימפה בפרק זמן של עד שלושה חודשים.

המסת שומן כאמור לא מתאימה לכל אחד ויש להיוועץ עם מנתח פלסטי המבצע טיפולים מסוג זה בכדי לקבוע את מידת ההתאמה להליך.

 

סגור לתגובות על המסת שומן- השיטות והמכשירים לביצוע ההליך

מאת:

פרסם באתר כ - 15 מאמרים.

.