טרנדים חדשים של טפטים מעוצבים

1 בפברואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

גם השנה הטרנד של טפטים מודרניים מעוצבים ממשיך להתחזק, מדובר בפתרון זול יחסי ופשוט המספק תרומה עיצובית עצומה בהשוואה לפרחים או לחיות החווה של שנות השמונים ותקופת הטפטים העתיקה. אחד הטרנדים המלהיבים כרגע הוא עיצובי רטרו המשלבים הומור בטפטים מתוחכמים בצבעי שחור ולבן. הטפטים שמנסים להיות גם כיפים וגם משמעותיים מכוונים בעיקר לחדרי אמבטיה ושירותים ומציעים מגוון עיצובים של שחיינים השוחים באופן מסונכרן, נגני ג'אז שמנגנים יחד בלהקה, רקדניות בלט מסונכרנות ועוד. כאמור הקווים הם עדינים מאוד והעיצוב מנסה לשוות מראה מתוחכם ועדכני. טפטים אלו יכולים להוות השלמה מדהימה לחדרי שירותים ואמבט המבוססים שחור ולבן – לדוגמא אסלה בלבן ומושב אסלה וכיסוי בשחור או אמבט לבן וברזים שחורים או מרצפות מרובעות של שחור ולבן.

טרנד אחר של הטפטים הם גרפיקות אבסטרקטיות – מדובר לרוב בטפטים המתבססים על תמונות של עצמים מחיי היומיום שעברו ייצוג אבסטרקטי ובאמצעות מחשב קיבלו שיכפול חוזר ונשנה. לתוצר הסופי יש הרגשה של קלידיסקופ משוכלל וניחוח עתידני ומודרני. טרנד אחר שמגיע מלונדון הוא טרנד של פרחי ענק המצוירים ידנית ולאחר מכן משוכפלים בצורה ממוחשבת. האפקט של טפט פרחים בקנה מידה עצום עם ניחוח ידני מתאים מאוד לחדרים קטנים יחסית או לקיר שמיועד להיות מעוצב שונה בחלל. הטרנד הרביעי שאגע בו הוא עיצובים מצועצעים מאוד של נקודות שחורות חתוכות על רקע חום או סמלי אינקה חוזרים על עצמם בצבע לבן על רקע סגול, אך מה שמיוחד בתבניות אלו היא היכולת לשלב נורות לד או קריסטלים מיוחדים בתוך הצורות עצמן ובאופן חזרתי. מדובר בעיצוב מאוד ראוותני ובולט המיועד לקהל מאוד מסוים של אנשים אבל כזה שמותיר רושם בלתי נשכח.

הטרנד האחרון שאגע בו הוא טבע ילדותי בצבעי פסטל – מדובר בגרסאות מודרניות ומצוירות של תמונות טבע יפניות מסורתיות, אותן ציפורי שיר המסמלות יופי עדין ומתוחכם בתרבות היפנית על עצים או בין עלים סימטריים במיוחד אלא שכאמור הדיוק הזה מקבל טוויסט מיוחד בדמות ציורי הפסטל שקנים לטפטים מימד ילדותי או פחות מציאותי.

סגור לתגובות על טרנדים חדשים של טפטים מעוצבים

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן