מהי רשימת מומלצים לחתונה ואיך היא חוסכת לכם בעלויות?

30 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

זוגות רבים מעידים כי הם מרגישים שירדה להם אבן מהלב ברגע בו הם חותמים עם מתחם האירועים. ואכן, מציאת גן אירועים לחגוג בו את האהבה הגדולה שלכם אינה דבר פשוט, ולרוב כל זוג מגיע לפגישות עם בין 4 ל-6 גנים שונים. אז רגע לפני שאתם יושבים רגל על רגל ובטוחים כי ארגון האירוע שלכם הסתיים, דעו כי כעת עליכם לבנות את רשימת הספקים לאירוע. מצד אחד, תוכלו לקבל המלצות באינטרנט מזוגות שכבר התחתנו. מצד שני, למה שלא תחבקו בחום את ההמלצות של גן האירועים שלכם?

רשימת המומלצים – מה זה בכלל?

גני אירועים ברחובות ובמקומות נוספים בארץ, מציגים בפני הזוגות שלהם את רשימת המומלצים: רשימה של ספקים נבחרים הכוללת תקליטנים, צלמים, מעצבים, מאפרות וכן הלאה. מדובר על רשימה שמנהלי האירועים בונים אותה, זאת בהתאם למידת ההערכה שלהם לאותם אנשי מקצוע. בעת שאתם בוחרים בספק מתוך רשימת המומלצים, הספק יעניק לכם מחיר נמוך יותר מזה שהוא יתן לזוגות שמתחתנים במקומות אחרים. לעתים, מדובר על הנחה כספית, ולעתים על דיל משודרג (לדוגמא: צלם שמעניק לכם חבילת צילום מורחבת באותו המחיר של החבילה הבסיסית)

המלצה ממנהל האירוע שלכם היא המלצה אמינה ובדוקה

חשוב להבין כי מעבר להנחה הצפויה או ההטבה שתקבלו, ישנו ערך מוסף חשוב יותר: המלצה שאתם מקבלים מגן האירועים שלכם, היא ההמלצה האמינה ביותר. גני האירועים ממליצים אך ורק על ספקים שהם מכירים את טיב עבודתם, את השירות שהם מעניקים ואת שביעות הרצון של הזוגות והאורחים מעבודתם. כך, בעת שאתם בוחרים בספק מתוך הרשימה, אתם יכולים להיות שקטים כי בחרתם בספק מוביל ומומלץ.

בצעו השוואה בין כמה ספקים והחליטו בעצמכם

רשימת הספקים אינה כוללת ספק אחד מכל תחום, אלא שגן האירועים בעצמו בעד השוואה בין ספקים שונים. לא מדובר על רשימה בלעדית ומצומצמת, אלא שבכל קטגוריה ישנם בין 3 ל-5 ספקים שונים. כך, אתם יכולים בעצמכם לבצע השוואת מחירים, תוך שתוכלו לבחון גם את התאמת הספק לצרכים וההעדפות שלכם. 

ישנו יתרון נוסף וחשוב, והוא שיתוף הפעולה והעבודה שבין הספק ובין הגן: גני האירועים מכניסים אל רשימת המומלצים אך ורק ספקים שהם אוהבים לעבוד איתם. האינטרס שלכם הוא להבטיח כי כל ספק באירוע שלכם, ישתלב בצורה הרמונית עם כל הצוות – כך שהאירוע שלכם יהיה עטוף בשיתוף פעולה ובאנרגיות טובות. 

סגור לתגובות על מהי רשימת מומלצים לחתונה ואיך היא חוסכת לכם בעלויות?

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.