לשדרג את מראה העסק עם תמונת קנבס

28 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

עיצוב פנים של בתי עסק הוא עניין משמעותי מאוד להצלחת כל עסק. בין אם מדובר במשרד של חברת הייטק ובין אם מדובר על בית קפה שכונתי או על חנות מזון לחיות, יש משמעות גבוהה מאוד למה שמשדר המקום ללקוחות המגיעים אליו.

אחת הדרכים לשדר יוקרה המשולבת יחד עם אלמנטים שיווקיים של העסק, כל עסק, היא תליה של תמונות קנבס ברחבי המקום באופן כזה שיוסיף יוקרה ומקצועיות מצד בין העסק כלפי הלקוחות שלו.

תמונות קנבס הן תמונות המודפסות על בד קנבס מתוח, אותו בד עליו ציירים מציירים את יצירות האמנות שלהם מזה מאות שנים. הדפסה על קנבס מוסיפה עומק ממדי לכל תמונה שכזאת בזכות שיטת האריגה של בד הקנבס ואופן ההדפסה עליו. מראה זה נחשב מיוחד, יוקרתי ומושך את העין בכל מקום בו תמצאו תמונת קנבס תלויה.

אז איך תשלבו את תמונת קנבס בעסק שלכם באופן מקצועי ורלוונטי?

אחת הדרכים לשילוב של תמונת קנבס בבית עסק היא להציג את השירות שהוא מציע ללקוחות שלו באמצעות הדפסה על קנבס, לעתים מדובר על כמה תמונות קנבס מקבילות שתלויות על אותו הקיר.

לדוגמא בחברת היי טק ייתלה קנבס עם דוגמא מפרסומת שהם מריצים ברשתות חברתיות או בעיתונות המודפסת או פשוט אייקונים עם לוגואים של רשתות חברתיות מובילות וכן הלאה.

לדוגמא בבית קפה שכונתי בפתח תקווה ניתן להציג דוגמא של מנות נבחרות או פשוט את התפריטים תלויים באמצעות שימוש בבית דפוס מקומי אשר מבצע הדפסה על קנבס בפתח תקווה.

לדוגמא נוספת ניקח משרד של יועץ משכנתאות בהרצליה אשר מציג קנבס ענק מתוח על חלק נכבד מקיר חדר ההמתנה שלו עם מצולמים שונים בקולאז' שמשדר אושר והצלחה שלהם, גם כאן, ניתן להשתמש בבית דפוס מקומי או אתר אינטרנט כמו Photocanvas אשר מבצע הדפסה על קנבס בהרצליה.

ועוד רעיון קטן לפני סיום – הדפסת תמונה על קנבס מבוצעת במהירות כיום (עד 24 שעות במרבית המקרים). על כן תוכלו לדאוג לכך שבבית העסק שלכם תהיה תמונת קנבס במקום מוגדר שתתחלף בנושא שלה מעת לעת על פי חודשי השנה, חגים או אירועים שונים. קנבס עם ברכת שנה טובה, קנבס עם ציון חג החנוכה, תחילת השנה האזרחית, תמונה של עובדי המשרד ביום כיף ואפילו חתונה של אחת העובדות מהמשרד וכן הלאה. יצירתיות וניצול האמצעי הכה נח ומרשים הזה.

אלו רק דוגמאות כלליות כמובן וכל מקרה לגופו של עניין, אבל המשותף להם הוא האפשרות לעשות שימוש בטכניקה של הדפסה על קנבס ותלייה של התוצאה ברחבי בית העסק. משדרים יוקרה, ממתגים טוב יותר את העסק שלכם ובעיקר מעבירים בקלות את המסר שרציתם באמצעי איכותי שאיננו צועק "פרסומת" ללקוחות שבמקום.

לא משנה איך תעשו שימוש בתמונות הקנבס, הרי שמדובר בדרך מצוינת להעביר מסר ולשדרג את מראה העסק שלכם.

 

סגור לתגובות על לשדרג את מראה העסק עם תמונת קנבס

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.