כיצד תבצעו הדפסה על קנבס באיכות גבוהה?

28 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

אחד הטרנדים החמים כיום הוא הדפסה של תמונת קנבס. השימוש לעתים הוא ברמת עיצוב הפנים לחלל הבית או העסק עם תמונת "אווירה" כלשהי או תמונה עם מוטיב שווקי, לעתים מדובר על תמונה אמנותית שיצרתם בעצמכם ולעתים מדובר על תמונה יותר אישית שנמסרת כמתנה או לשימוש עצמי (תמונות ילדים ומשפחה…).

קנבסים הם עולם ומלואו, ולכן למרות שעל פניו נידמה שכולם אותו הדבר והעיקר הוא הדפסה של תמונה על קנבס, יש לחשוב מעט מעבר לכך על איכות התוצאה הסופית וכיצד לדאוג שהיא תהיה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית בעלות המשתלמת ביותר עבורכם.

לכן ריכזנו עבורכם מעט טיפים בעניין שימת לב לאיכות ההדפסה על קנבס.

כיצד מוודאים איכות גבוהה עבור תמונת קנבס?

על מנת להקפיד שהתוצאה הסופית בהזמנת תמונת קנבס תהיה ברמה גבוהה, יש להקפיד על מספר פרמטרים שונים ולשים לב אליהם מבעוד מועד.

מכשיר ההדפסה – יש קשת רחבה של מדפסות המאפשרות הדפסה על קנבס ורצוי לעשות שימוש במדפסת מהסוג החדש והמתקדם יותר ובעיקר כזו שאיננה שחוקה כבר לאחר מאות או אלפי הדפסות של קנבסים שונים. כמו כן רצוי מאוד לוודא שנעשה שימוש בנוזל דיו איכותי ומקורי של היצרן ולא דיו זול שהאיכות שלו נפגמת במהרה. דיו איכותי ישמור על חדות התמונה ועזות הצבע שלה.

רזולוציית צילום – לא כל תמונה מתאימה להדפסה בכלל או על קנבס בפרט. יש צורך שהרזולוציה של התמונה תהיה באיכות מספיק גבוהה כדי להיראות בצורה ברורה וחדה על גבי קנבס בגודל בו אתם מעוניינים להדפיס אותה. ככל שגודל הקנבס גדול יותר יש צורך בצילום באיכות גבוהה יותר עם רזולוציה טובה ככל שמתאפשר. רצוי לוודא זאת מראש על גבי מסך המחשב או בהדגמה של מקום ההדפסה.

בד הקנבס – בד קנבס איכותי יהיה לפחות במשקל של 350 גרם. יש לשים לב שלא מציעים לכם הדפסה על קנבס דק או קליל מדי כיוון שהדבר אומר שההדפסה לא תצא איכותית מספיק ולא תשרוד לאורך זמן. בד קנבס איכותי מ 100% כותנה במשקל הנכון יבטיח הדפסה טובה ככל שאפשר.

מסגרת ומתיחה – יש לוודא שהמסגרת איכותית ותאפשר מתיחה בהתאם לגודל הקנבס. כמו כן רצוי שהמסגרת תהיה כזו שתעמוד במתיחה חוזרת לאחר תקופה מסוימת (במידת הצורך).

ציפוי הגנה – בגמר ההדפסה רצוי מאוד לצפות את התמונה בלכה שקופה שתשמור עליה לאורך שנים משריטות ונזקים קטנים שעלולים להתרחש. הציפוי גם יגן על התמונה מדהייה מהירה במקרה של חשיפה לשמש. גם כאן חשוב שהציפוי ייעשה על ידי בעל מקצוע שמבין בנושא ושהחומר עצמו יהיה איכותי ועמיד לאורך שנים.

מומלץ לתת את הדעת מראש לכל הפרמטרים הללו ולוודא שאכן אתם תקבלו תמונת קנבס איכותית בגמר התהליך ולא תתאכזבו בסיומו או לאחר מספר חודשים.

כיום, מחיר הדפסה על קנבס הוא זול יחסית החל מ – 70 שקלים לקנבס קטן ועד 500 שקלים לקנבס גדול במיוחד. כמו כן, ניתן להזמין הדפסה על קנבס בירושלים, תל אביב, חיפה או כל מקום – באמצעות אתר אינטרנט כמו Photocanvas אשר מאפשרים הזמנה ומשלוח מהיר מהיום להיום.

סגור לתגובות על כיצד תבצעו הדפסה על קנבס באיכות גבוהה?

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.