מהם הטרנדים החמים של עיצוב חדרי רחצה כיום?

28 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

עיצוב פנים של דירות ובתים בישראל מושפע כמובן מהעולם הרחב וכמעט כל טרנד חם מגיע ראשית כל לתל אביב, העיר הכי קוסמופוליטית בארץ, ומשם בזליגה אל אזור המרכז והשרון. השלב הבא הוא בדרך כלל הגעה של כל אותם טרנדים חמים אל אזור הצפון. זה המקרה גם בכל הנוגע לעיצוב מחדש של חדרי רחצה.

מהם הטרנדים החמים של עיצוב חדרי רחצה כיום?

כאמור יש לא מעט טרנדים שבאים והולכים בענף עיצוב הפנים ורק מעטים מהם אכן הופכים לנפוצים בכל הארץ ומגיעים גם לצפון. כאן מי שאחראים על הביצוע הם כמובן קבלני שיפוצים בצפון שיבצעו את העבודה בפועל בעת שיפוץ חדר הרחצה.

הטרנדים החמים של שיפוץ חדרי רחצה בצפון:

שירותים – אסלה תלויה וניאגרה סמויה: החלק של השירותים הוא הפחות אסתטי בחדר הרחצה ולכן מחפשים דרכים כיצד להפוך אותו לפחות בולט עין ויותר מעוצב ומודרני. את הניאגרה הופכים לסמויה בתוך קיר גבס, ארון מיוחד וכן הלאה. את האסלה הופכים לתלויה ומודרנית ולא מחוברת אל הרצפה. המראה החדש יוצר תחושה של חדשנות וגם אפשרות הניקוי מתחת לאסלה וסביב לה נוחות יותר.

מקלחון במקום אמבטיה – לא נכריז על מותו של האמבט אך רבים מעדיפים כיום מקלחון מעוצב שסגור הרמטית לשמירת המים והחום על פני אמבטיה פתוחה עם וילון פלסטיק המסתיר אותה. מקלחון ניראה מודרני יותר ופרקטי יותר וגם ניתן להכין בו מקום ישיבה נח למעוניינים בכך ואם יש מקום לזה.

כיורים – הכיור הוא מקום בו נעשה שימוש יומיומי וכמה פעמים ביום ולכן חשובה הנוחות בשימו שבו. מבחינה עיצובית יש מגוון עיצובים לכיורים כיום כאשר לרוב מה שישפיע על המראה שלו הוא דווקא הברז שתבחרו וכאן יש עולם ומלואו של עיצובים עם ברזים שמופעלים עם חיישן וללא מגע וכן הלאה. לגבי הכיורים עצמם הטרנד לאחרונה הוא כיור כפול שמתחלק בין בני הזוג או בין הורים וילדים ומאפשר שמירה כלשהי של הפרדה חיונית במקרים רבים.

ריצוף וחיפויי – טרנד חם בעשור האחרון הוא רצפת פרקט בשטח הבית כאשר חדר הרחצה נחשב בעייתי יחסית גם בתקופה בי יש פרקט עמיד למים. מי שלא רוצים לקחת את הסיכון שבכל זאת הפרקט בחדר רחצה יגרום לבעיות עכב הלחות הגבוהה והמים, תמיד יכול לרכוש ריצוף דמויי פרקט שנותן מראה של פרקט על היתרונות שיש למרצפות "רגילות". לגבי הקירות בחדר הרחצה יש יותר שימוש בריצוף צבועי של בריקים משתלבים על פני קרמיקה חד גונית וללא אמירה כלשהי.

אלו הטרנדים החמים מבלי לרדת לפרטי פרטים ואת כל אלו על קבלן שיפוצים בצפון להכיר היטב הן מהצד העיצובי כדי להציע פתרונות מודרניים ללקוחות שלו וגם מהצד הביצועי כדי שיוכל להתקין את הכול כראוי גם ויזואלית וגם פונקציונאלית.

רצוי לברר היטב לגבי הידע והניסיון של קבלן שיפוצים בחיפה שתחשבו לשכור לריענון חדר הרחצה שלכם בטרנדים עכשוויים וכדאי גם לוודא שיש עליו המלצות טובות ושהוא מקומי מהעיר שלכם (עדיף ברוב המקרים) ולכן לא תבחרו קבלן שיפוצים בנהריה לעבודה בחיפה וגם לא להיפך לצורך הדוגמא.

סגור לתגובות על מהם הטרנדים החמים של עיצוב חדרי רחצה כיום?

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.