כמה זמן להקדיש לילדים

19 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

הרבה מאוד הורים שואלים את עצמם, מה זה מספיק זמן בשביל להקדיש לילדים, או יותר נכון מהו מינימום הזמן שצריך בשביל להקדיש לילד.

אפשר לומר כי על שאלה כזאת אין תשובה חד משמעית, כל הורה הרי נמצא בתוך "מרוץ החיים" המקום הזה שאומר שאנחנו בתור הורים צריכים לדאוג לפרנסת הבית, ואם מדובר על נשים שעובדות, הן לא רק עובדות אלא גם מטפלות בילדים בהרבה מקרים גם יותר מהאבות שבנינו שרוב היום עסוקים בעבודה.

אז איך בכל זאת נדע מה הזמן הנכון להקדיש לילדים, והכי חשוב איך נעשה את זה בדרך הטובה ביותר.

לפעמים עדיפות דקות בודדות אינטסיביות בקשר עם הילדים, שבהם רוב הזמן אנו מבלים ביחד איתם, אם זה משחקים משותפים, או פעילויות מענינות כמו צביעה של יצירות מיוחדות ביחד עם הילד.

כל פעולה כזאת שעושים ביחד עם הילד ומשקיעים ביחד זמן, עושים דברים מדברים ומשתפים על חוויות, אלו הדברים שנחשבים לזמן עם הילד.

בשביל שזמן עם הילדים ייחשב לזמן איכותי וטוב עם הילדים, כל דקה שאתם איתם צריכה להיות באמת איתם, להימצא איתם באותו המרחב מבלי לתקשר יותר מידי לא אומר שאתם באמת עם הילדים.

בכל מקרה שאתם עם הילדים, התשדלו לעזוב את הטלפון, גם ככה הייתם צמודים למכשיר הנייד שלכם במהלך כל היום, אז כמה דקות שקט מהמכשיר ולהפנות אותם לדברים שיעשו לכם ולמשפחה שלכם טוב זה הרבה יותר עדיף.

 

סגור לתגובות על כמה זמן להקדיש לילדים

מאת:

פרסם באתר כ - 185 מאמרים.

.

דילוג לתוכן