הורוסקופ יומי, ועתידות

16 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מיסטיקה

כל אחד היה רוצה לדעת את העתיד שלו, אז במשך שנים רבות האסטרולוגיה שבאה מהאסטרונומיה, היוותה  דרך נחמדה למדי לחזות את העתיד. העתיד הנחזה על ידי ההורוסקופ היומי, פירושו ביוונית מבט לשעות. מושג זה, שבמקורו שימש להתייחסות למבט לידה אסטרולוגית, וכי בהמשך עם התקדמות הזמן המושג הזה הפך לתחזית יומית המופצת בעיתונים או באתרי האינטרנט ומיועדת לכלל העם. ההורוסקופ היומי מתבסס על מיקומי השמש במזלות האסטרולוגים. יש לומר כי שיטת קריאה או כתיבת הורוסקופ יומי, מתבססת על מיקומי המזלות, שעליהם רוצה האסטרולוג לכתוב את ההורוסקופ היומי, והוויות הנוצרות ביניהן כלפי המזל, ומיקום השמש כאשר הקורא נולד. 

חשוב לדעת כי הורוסקופ יומי מכיל ציבור רחב מאד, זאת אומרת את כל בני המזל של אותו החודש, ולכן ניתן לא ניתן להתרעם על אי ההתייחסות של האסטרולוג למעלה המדויקת של השמש, שבו נמצאה השמש באותו יום הלידה של הקורא.

יש לדעת כי ההורוסקופ היומי מתייחס אל השמש כאל גורם עיקרי, אך מפת לידה מעודכנת  כוללת עוד כוכבים, אז מעניין  לדעת כיצד התחילה השיטה להתבסס. השיטה החלה להתבסס על האמונה, שכמו שירח משפיע על המים במצב של גאות ושפל, ככה גם יוכלו הכוכבים להשפיע על חיי האדם.

יש לדעת כי רבים מהאנשים קוראים הורוסקופ יומי ואסטרולוג טוב יכול לחזות היטב את הקורות של האדם באותו יום, על פי המזל האישי שלו, וכן האנשים מעידים כי ברוב המקרים התחזיות  נכונות. האסטרולוג יכול לתת תחזית יומית, שהיא קצרה וכוללת את כל מה שיקרה לאדם באותו יום, ותחזית שבועית, שהיא ארוכה יותר,  מה יקרה לאדם בכל השבוע הזה וכך האדם יכול לתכנן את צעדיו כראוי.

סגור לתגובות על הורוסקופ יומי, ועתידות

מאת:

פרסם באתר כ - 4 מאמרים.

.