איך להעביר ימים גשומים

10 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אמנות

מעבירים את החורף עם הילדים

בחורף הרבה מאוד הורים שואלים את עצמם איך להעסיק את הילדים שלהם בבית, אנחנו הישראלים לא מתורגלים כל כך לימים גשומים, אפילו יש ממש מעט כאלו ימים בכל שנה, עדיין הורים רבים שואלים את עצמם מה לעשות הילדים סגורים בבית.

אז הנה כמה דברים שאתם יכולים לעשות בבית עם הילדים

אמנם, ברוב המקרים לא תרצו בטח לשלוח את הילד אל מול המחשב ושרק יעביר שם את היום, אלא אתם רוצים לעשות עם הילד משהו שיש בו משמעות, משהו שיתרום לילד גם ערך מוסף.

אז הנה כמה דברים שכדאי מאוד לעשות

אתם יכולים קודם לנצל את הימים האלו לזמן איכות מעולה של כל המשפחה, שזה אומר לשבת כולם ביחד, אתם יכולים להדפיס דפי צביעה ואז להפוך את זה לפעילות מהנה במיוחד.

אפשר גם לצאת לגשם, אמנם צריכים להתלבש חם, לשים מגפיים ולבוש חם ואפילו לצאת לטיול קצר בגשם, כמובן לא צריך להגזים עם הטיול, אבל בהחלט טיול קצר בגשם יכול להיות מהנה אם אתם ממש חייבים לצאת קצת מהבית עם הילדים.

משחקי קופסא

יש לא מעט כאלו שכולנו מכירים כמו למש מונופול אבל בעידן של היום כבר יצרו לא מעט משחקי קופסא חדשים ומיוחדים, אבל בנינו משחקי הקופסא הקלאסיים הם המשחקים שכולנו אוהבים ומתחברים אליהם, יותר מהכל אנחנו גם כולנו מכירים את המשחקים האלו.

מכינים משחקים

באמצעות שימוש בדפי צביעה אתם גם יכולים בעצמכם להכין את המשחקים, אחד המשחקים שהכי פשוט להכין הוא פשוט ליצור פאזל בקלות, אתם יכולים לבחור לכם דף צביעה מיוחד, לבצוע אותו ואז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לגזור את המביעה בצורות, ולאחר מכן להתחיל להרכיב את הפאזל המיוחד שהכנתם בעצמכם.

סגור לתגובות על איך להעביר ימים גשומים

מאת:

פרסם באתר כ - 101 מאמרים.

.