5 סיבות מדוע כדאי לזוגות להשתמש באביזרי מין

9 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אימון לזוגיות

כל מה שקצת אקזוטי ומעט לא מוכר, יכול להיות מאיים. כשמדובר על אביזרי מין, כל מה שאתם צריכים הוא בעיקר להחליט שאתם מתנסים בהם! מקסימום? פשוט תיהנו ותמשיכו להשתמש בהם. אם לא הבנתם עד היום מה הופך את אביזרי המין למומלצים כל כך לזוגות, אלו הסיבות:

1.הפתעה מינית לבן או בת הזוג

אחד הדברים החשובים ביותר במערכת יחסים, הוא להפתיע את בן ובת הזוג. אותן הפתעות קטנות משמרות את אש הלהבה, מעצימות את הרומנטיקה וגורמות לכם להמשיך ולהתרגש אחד מהשניה. לצד הפתעות קלאסיות יותר כדוגמת זר פרחים, תכשיט או ארוחה רומנטית, גם ישנן הפתעות סקסיות: אביזרי המין. בחדר המיטות ימתין אביזר שכל מטרתו לענג אתכם!

2.מעלים את רף ההנאה

עד היום, הייתם רגילים ליחס מין ב-LEVEL מאד מסוים. גם אם אתם מעידים על שביעות רצון גבוהה מיחסי המין שלכם, עדיין מדובר על יחסי מין מוכרים שלא מרגשים אתכם כמו בתחילת הקשר. בעת שאתם עושים שימוש באביזרי מין – מויברטור ועד מאלץ אורגזמה, אתם מעלים את רף ההנאה. רק לאחר שימוש באביזר המין אתם מבינים מה הפסדתם. 

3.דרך מעולה לגוון את יחסי המין

אם גם אתם רוצים לשנות, לגוון ולתבל את יחסי המין שלכם – אביזרי המין הם המענה. אחרי שנים שאתם ביחד, גם אתם רוצים ליהנות מטעם ראשוני ולא מוכר, ובצדק. בעוד ישנם זוגות שבוחרים לעשות חילופי זוגות או לצרף פרטנרים אחרים לחדר המיטות, ישנם אלו שרוצים לשמר את הביחד והאינטימיות. אביזר מין שתבחרו, יוסיף עניין, התרגשות ותשוקה ליחסי המין שלכם.

4.שינוי פוזיציות בחדר המיטות

מי אמר שישנן פוזיציות קבועות בחדר המיטות? הודות לאביזרי המין, תוכלו להתנסות גם בעמדות אחרות. כך לדוגמא, עם שימוש בדילדו. ישנם גברים שמעוניינים להתנסות בחדירה, והודות לדילדו ניתן להגשים את הפנטזיה במסגרת מערכת היחסים המינית-האינטימית שיש ביניכם. בחדר המיטות, גם השמיים הם לא הגבול. הרשו לעצמכם לעוף הכי רחוק שרק אפשר עם הפנטזיות שלכם!

5.חיזוק הקשר והאינטימיות

אביזרי המין משפרים את מערכת היחסים המינית שלכם! כשיחסי המין שלכם טובים, גם מערכת היחסים מתחזקת ואיתה גם האינטימיות החשובה לכם כל כך. מדובר על מעגל קסמים שגם אתם תרצו לקחת בו חלק! המטרה? לחוש מסופקים יותר במיטה וגם מחוצה לה. אל תחשבו פעמיים, ופנקו את עצמכם לכבוד השנה החדשה באביזר מפנק!

סגור לתגובות על 5 סיבות מדוע כדאי לזוגות להשתמש באביזרי מין

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.