5 טעויות שעושות מלוות הכלה עם שמלת הערב

8 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

זכיתן בכבוד גדול: להיות המלוות של החברה הכי טובה שלכן באירוע החתונה. כמיטב המסורת, המלוות לובשות כולן את אותה שמלת ערב. על מנת שגם אתן תהיו מלוות מהחלומות, הכירו את כל הטעויות האפשרויות שתוכלו לעשות בדרך. המוטיבציה: להימנע מהן!

1.בחירת שמלה שמתאימה רק לקבלת פנים

כמלוות, אתן רוצות המון פעמים להיראות בעצמכן כנסיכות. כך, מה שקורה המון פעמים שנרכשות שמלות ערב שמתאימות בעיקר לשלב קבלת הפנים וטקס החופה. עם בחירת השמלה, חשוב מאד שתבחרו שמלה שתגלם בתוכה מצד אחד מימד רשמי, אך מצד שני גם תהיה מאד משוחררת, קלילה ומתאימה לרחבת הריקודים.

2.בחירת צבע לא פוטוגני

אירוע החתונה הוא אירוע מצולם, אולי המצולם ביותר. לכן, עם בחירת השמלות, תנו דגש גם למידת הפוטוגניות של השמלה. איך יודעים אם שמלה פוטוגנית? די בקלות. כשאתן מגיעות לבוטיק השמלות, צלמו אחת את השניה, ונסו להבין עד כמה השמלה עוברת מצלמה. לעתים, ישנן גזרות שנראות מדהים דרך המראה ופחות דרך המצלמה, ולא אחת זהו הצבע שלא עובר טוב את המצלמה.

3.גזרה שמחמיאה רק לחלק מהמלוות

כל בחורה יודעת כמה קשה זה לבחור שמלה לאירוע. כעת, חשבו בעצמכן כמה קשה לבחור שמלה אחת זהה לחמש נשים שונות. ואכן, מדובר על משימה לא פשוטה בהכרח, אך לא על משימה בלתי אפשרית. על מנת שכולכן תהיו מרוצות ותרגישו בשיא שלכן, בחרו שמלה שמחמיאה לכולן. לכן, כדאי ללכת מראש על צבעים קלאסיים ומחמיאים, כמו גם על גזרות נייטרליות ופשוטות שמדגישות את החלקים המחמיאים של כל בחורה.

4.רכישת שמלה "חד פעמית"

להיות מלווה זה כמעט כמו להיות כלה, לפחות בכל הקשור להוצאות על לבוש וביוטי. לכן, אם אתן כבר משקיעות מאות או אלפים בשמלת האירוע שלכן, השקיעו בשמלה שתוכלו להשמיש גם באירועים נוספים. המון פעמים נרכשות שמלות "חד פעמיות", כאלו שלא ניתן ללבוש אותן פעם נוספת מאחר והן טרנדיות או מעוצבות מדי. 

5."שמלת הפתעה" לכלה

והדבר החשוב ביותר: אל תפתיעו את חברתכן הכלה עם השמלות שבחרתן. חשוב שהיה תהיה שותפה מלאה לבחירה שלכן, ותאשר אותה. לכל כלה ויש את הויז'ן שלה על האירוע, וכל כלה רוצה גם שהוא יתגשם. לכן, התייעצו איתה באשר לצבע ולגזרה של השמלה בה אתן מתעניינות. הדבר האחרון שתרצו הוא לגלות כי ההפתעה שלכן לא שימחה, אלא רק הכניסה למתחים מיותרים.

סגור לתגובות על 5 טעויות שעושות מלוות הכלה עם שמלת הערב

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן