יתרונות חברה המתמחה בטלמיטינג לעסקים קטנים

7 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אימון עסקי

האם אתם מחפשים חברת שיווק טלפוני שתזניק את העסק שלכם לתוצאות אחרות לגמרי? במאמר זה תקראו למה חשוב לבחור דווקא חברה המתמחה בטלמיטינג לעסקים קטנים.

מה זה בעצם טלמיטינג?

במונח "טלמיטינג" נשתמש כאשר מטרת הפנייה ללקוח אפשרי הינה קביעת פגישה עבור עסק עם לקוח אפשרי. מטרת הטלמיטינג הינה ליצור אצל מקבל המסר עניין, סקרנות, או הצפת צורך מסוים, ובשורה תחתונה: ליצור רצון ונכונות מצד הלקוח הפוטנציאלי להיפגש עם נציג החברה או העסק.

מונח שנוטים להתבלבל אתו בתחום זה, הוא המונח  "טלמרקטינג". בעוד שבשיחת טלמרקטינג מטרת הנציג היא למכור שירות מסוים או למכור מוצר ספציפי הרי שבטלמיטינג כאמור מטרת השיחה היא שונה, המטרה היא לגרום ללקוח אתו הנציג מדבר להבין שהחברה שלכם יכולה לעניין אותו ויכולה לספק לו תועלת בתחום מסוים או במספר תחומים ולהגיע למצב שהלקוח יתאם פגישה מסודרת לקבלת פרטים נוספים ואף הצעת מחיר מפורטת לשירות, ובשפה העממית: "להתקדם"!

חברת טלמיטינג מומלצת תהיה חברה שתדאג לתת את התפוקה המקסימלית עבור שעות העבודה שמזמינים ממנה. כל אחד יכול להרים טלפון ולהתקשר ללקוח פוטנציאלי, אך יש הבדל בין שיחת טלמיטינג אחת לאחרת.

מדוע חשוב לבחור בחברת טלמיטינג המתמחה בטלמיטינג לעסקים קטנים?

אחד ההבדלים שבין חברת טלמיטינג לעסקים מסחרית וגדולה ("מוקד" גדול) לבין חברה קטנה ("בוטיק") וממוקדת, הוא היחס הצמוד, השירות החם והישיר חברת הטלמיטינג עם בעסק עבורו היא מפעילה את שיחות הטלמיטינג.

הבדל נוסף המהווה יתרון נוסף הנו שכספקית קטנה וממוקדת לכל בית עסק יש מנהל/ת לקוח קבוע/ה וזמינ/ה לעסק, להבדיל מ"מוקד טלמיטינג" גדול, שבו עובדים מתחלפים, לא קבועים, ואין מי ש"חי" את הפרויקט ואת העסק.

חברה קטנה ואיכותית דואגת לפני התחלת כל תהליך שיווק טלפוני לבנות לפני הכל מאגר נתונים ומידע איכותי של לקוחות אפשריים לפנייה עבור העסק. את מאגר הנתונים הזה מאמתים מול בעל העסק הקטן, ויוצרים שיפורים במידת הנדרש עד לאופטימיזציה מלאה של הנתונים ואישור התחלת עבודה על פיהם, וזאת כאמור לפני ביצוע כל "סשן" של  טלמיטינג (דבר שבד"כ לא קיים ב"מוקד טלמיטינג" גדול).

חברת טלמיטינג לעסקים קטנים בד"כ הינה חברת "בוטיק" קטנה ואינטימית – דבר המבטיח היכרות ב"עולם" של העסק הקטן, "כאביו" וצרכיו. חברה קטנה המספקת שירותים לעסקים קטנים חווה את הצרכים של הלקוחות שלה בצורה משמעותית יותר, הקשר נעשה אישי עם הזמן ורמת התפוקה עולה בהתאם למידת ההתאמה בין חברת הטלמיטינג לבין נותנת השירות בפועל. הודות לכך שמדובר בחברה קטנה עם יציבות רבה באנשי הצוות, הנציגים הטלפוניים "יכנסו לראש" של בעל העסק ויבינו היטב את הדרך הנכונה לפנות אל הלקוחות ואת הדרך היעילה ביותר לתאם פגישה איכותית, חכמה ויעילה.

בחברה קטנה תמצאו גמישות רבה יותר לכל צורך ובקשה, וכן בקרה צמודה יותר לכל פרוייקט והתאמה של פעילות השיווק הטלפוני הנדרש "תוך כדי תנועה".

למה חשוב דווקא בחברת טלמיטינג ש"לוקחת אתכם אישית"?

תארו לכם שאתם מקבלים עשרות פניות חדשות, אתם שמחים ורצים מפגישה לפגישה ואז מגלים תוך כדי הפגישות שהלקוחות כלל לא זקוקים לשירותים שלכם, שלא הסבירו להם מספיק טוב את מטרת הפגישות, או לחילופין שהלקוחות כלל לא בשלים לפגישה אישית ויש להם עוד הרבה תהליכים או זמן שצריך שיעבור עד שהם יהיו באמת מוכנים לפגישת המכירות.

במצב זה לא רק שחבל על שיחות הטלפון שביצעו עבורכם, חבל עוד יותר על הזמן שבוזבז בנסיעות ופגישות מיותרות. והכי חבל זה בזבוז שעות השיחה הטלפונית המיותרות שהיו יכולות להניב פירות משמעותיים והכנסה כספית לעסק אם רק היו מבוצעים באכפתיות עם הכוונה ותיאום ראוי.

לסיכום: להצלחת העסק שלכם חשוב לבחור  בחברת טלמיטינג לעסקים קטנים שתספק לכם לקוחות והזדמנויות מכירה באופן רציף ויומיומי.

 

סגור לתגובות על יתרונות חברה המתמחה בטלמיטינג לעסקים קטנים

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.

דילוג לתוכן