לוחות מחיקים למשרד ולוחות מחיקים לעסק – מי צריך את זה בכלל?

1 בינואר 2020 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אדריכלות

לוחות מחיקים למשרד ולוחות מחיקים לעסק הם כלי מוביל מאוד כיום בניהול עסקים ומשרדים.  לפניכם כל הסיבות מדוע הלוח המחיק נעשה כל כך דומיננטי ומה סוד הקסם שלו בשיפור הביצועים העסקיים.

אין עסק שלא יכול להשתפר ואין עסק שלא יכול לצמוח יותר ממה שהוא צומח היום. גם אם לא נדבר על צמיחה ועל שיפור התוצאות העסקיות באופן עקבי, כל משרד שלא מתנהל בצורה מספיק מקצועית יודע שהתוצאות הגרועות לא יאחרו לבוא ושהירידה באיכות השירות והמכירות יתחילו להיות מורגשים לאורך זמן.

לכן, חשוב מאוד שכל בעל עסק כיום ומנהלי משרד יגלו גם הם את הכלי החזק והמשמעותי שמתחיל לקחת חלק בלתי נפרד בכל עסק ובכל משרד, והכלי הזה הוא לא אחר מאשר הלוח המחיק. לוח מחיק לעסק לא רק נועד להודעות במטבח, ולכתיבת הגיגים אלא גם לניהול אקטיבי ושינוי כל דפוסי הפעולה של המשרד.

לוח מחיק לעסק למחלקת מכירות

כשאנחנו מוכרים אנחנו צריכים מוטיבציה. עבודת המכירות יכולה להיות עבודה מתישה מאוד. עוד סירוב ועוד סירוב, המלאכה עשויה להיות מייגעת, ולעיתים אפשר לקבל את המצב כמובן מאליו ופשוט לעשות את העבודה בצורה הזו מבלי באמת להגיע לתוצאות מספיק טובות.

עסק שמנהל כך את המכירות שלו יסבול מירידה משמעותית ברמת המכירות. לכן, לוחות מחיקים למשרד במחלקת מכירות יכולים לעשות שינוי כל כך גדול. במחלקת מכירות ניתן לרשום את השמות של כל העובדים במחלקה, לתת יעד אישי לכל אחד, ולראות מי עומד ביעד, מי עוקף את מי, לתת בונוסים ולעיתים הבונוס יכול להיות עצם הכבוד הגדול להיות "התותח" מספר אחד במחלקה, לתקופה מסוימת שאותה מודדים.

לוחות מחיקים למשרד למחלקת שירות לקוחות

עסק טוב דואג לא רק למכירות רבות אלא גם לשירות לקוחות מכל הלב. השגרה והשחיקה גם היא לא פוסחת על מחלקת שירות לקוחות, גם שם שיחות יכולות להימשך יותר מידי זמן מבלי להגיע לפתרונות אמיתיים. גם במחלקת שירות לקוחות ניתן לדרג את העובדים על פי כמות הלקוחות להם הם נתנו מענה, זמן שיחות ממוצע לשיחה, וכן כמה לקוחות מרוצים מהשירות שהם קיבלו, באמצעות משוב בהודעות וכדומה.

לוח מחיק למחלקת תחזוקה

כידוע, אסתטיקה וניקיון הם הבסיס של כל עסק. לכן לא מספיק לדרבן ולעודד את המחלקות האקטיביות במחלקה, גם המחלקות בתחום התחזוקה, כמו הניקיון והתיקונים הפנימיים צריכים להיות מפוקחים, בשעות ניקיון, מספר הקריאות שהושלמו לשביעות רצון בכל יום ועוד…

לוחות מחיקים לעסק בהתאמה אישית

עסקים רבים מנסים לחסוך כסף בהזמנת לוחות מחיקים למשרד ומזמינים את הלוחות מתוצרת סין, אך מעבר לרמה הירודה שמתקבלת לעיתים קרובות, לוח מחיק גנרי בדרך כלל לא יענה בדיוק על הציפיות של העסק. לוח מחיק המיוצר בארץ יכול להגיע לרמה גבוהה מאוד של תכנון לוח מראש, קיבוע של ימי השבוע על הלוח, תכנון חודשי והתאמה של הלוח לכל מחלקה ומחלקה בנפרד כולל שימוש בלוגו החברה ועוד. כשהעובדים רואים שהמנהלים של העסק לוקחים את הנושא של הלוח המחיק ברצינות ומשקיעים במעקב אחרי הביצועים של העובדים ברצינות מספקת הלחץ נוצר בקלות והשיפורים בביצועים מתחילים להתרחש.

למה חשוב לקנות לוחות מחיקים מתוצרת הארץ?

כשבוחרים בקנייה מחברה ישראלית המייצרת כאן בישראל "תוצרת הארץ" בוחרים לייצר עוד מקומות עבודה, בוחרים לתת עבודה לאנשים רבים באוכלוסייה, לתת פרנסה לעובדים, פרנסה למעצבים הגרפיים, לאורזים, לאנשי שירות הלקוחות ולמובילים. כשקונים תוצרת הארץ עושים לא רק טוב לעסק מבחינת איכות הסחורה שתתקבל אלא עושים גם טוב למדינה, עושים מעשה ציוני אמיתי, כלכלה ציונית.

 

סגור לתגובות על לוחות מחיקים למשרד ולוחות מחיקים לעסק – מי צריך את זה בכלל?

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.

דילוג לתוכן