כיצד לבחור מנתח פלסטי להרמת פנים?

30 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות ורפואה

בחירת מנתח לניתוח פנים פלסטי

בחירה במנתח פנים היא איננה עניין של מה בכך. הפנים שלנו הן אינן "עוד" איבר, כי אם כרטיס הביקור החשוב ביותר שלנו. המאפיין שבזכותו אנשים מכירים אותנו כפי שהם מכירים אותנו.

לאור זאת, הבחירה במנתח פנים פלסטי, איננה יכולה להסתמך רק על המלצות מפה לאוזן, כי אם על מכלול של פרמטרים שונים שאותם נשקלל לכדי החלטה שקולה ונכונה. להלן ריכזנו עבורכם מספר אלמנטים אותם יש לבחון, במקרים בהם אתם מחפשים אחר מנתח פלסטי לניתוח הרמת פנים.

דרשו לראות את התעודות הנדרשות

למרבה הצער, האינטרנט לא תמיד מאפשר לנו לדלות את המידע המדויק ביותר אודות נותן השירות.

פעמים רבות, שלא באשמת הרופא, מנהל האתר מציג אי אילו כינויים שעל פי דעתו יכולים לפאר את הרופא, אך אינם תואמים את המציאות. כך לצורך הדוגמה, מומלץ לוודא מול הרופא המנתח כי הוא אכן עונה להגדרה מומחה בכירורגיה פלסטית.

אין לוודא כי ישנו רק הטייטל, ויש לעמוד על כך שתוצג בפניכם תעודה מטעם משרד הבריאות אשר אכן מוכיחה זאת.

התמחות נקודתית בניתוחי פנים

נוסף על כך, חשוב לוודא כי הרופא המנתח מתמחה ומתמצא בתחום זה של ניתוחי פנים אשר כולל בתוכו שפע של פרוצדורות והליכים רפואיים שונים.

זכרו תמיד, כי לא כל רופא מנתח המתמחה בכירורגיה פלסטית, יכול לספק לכם את התוצאות הרצויות. ישנם ניתוחים המבוצעים על השליש העליון של הפנים, וישנם שמבוצעים על השליש התחתון דוגמת מיני ליפט.

הקפידו לשאול, ודעו כי מרבית המומחים שירגישו כי אינם יכולים לספק את התוצאה הרצויה, ישמחו להמליץ לכם על קולגות מהם תוכלו לקבל את השירות המבוקש.

ניסיון קודם

בכל אתר של רופא מנתח פלסטי, תוכלו למצוא שפע של הכשרות והשתלמויות מעבר לים. מומלץ אם כן, לרשום את שמו של הרופא ולוודא כי אכן קיים תיעוד אודותיו במרשתת.

זוהי דרך מצוינת לוודא כי אין מדובר בעוד איש מקצוע, כי אם ברופא מיומן ולמוד ניסיון.

הגעה לפגישה

האם הרופא המנתח מיד שמח לקפוץ על המציאה ולהציע לכם את שירותיו? ראו בכך כנורה אדומה.

כל ניתוח לרבות ניתוחים פלסטיים הנחשבים פעמים רבות למותרות, הם הליכים רפואיים כירורגיים לכל דבר ועניין. על כן הם מצריכים שורה של בדיקות שיאפשרו לוודא כי אכן המטופל עומד בכל הקריטריונים הנדרשים ושהוא איננו נתון לכל סכנה.

סגור לתגובות על כיצד לבחור מנתח פלסטי להרמת פנים?

מאת:

פרסם באתר כ - 22 מאמרים.

.