תקופת הזהב של המוזיקה

29 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אמנות

הייתה תקופה לפני הרבה מאוד זמן שראש-הממשלה שלנו, ביבי נתניהו, השתמש במשפט הבא בשביל להגדיל לעצמו את כמות המצביעים – לכל ילד יהיה מחשב בבית. ביבי השתמש במשפט הזה בתור כלי שכנוע. מכוון שהייתה תקופה שלא היה מחשב בכל כיס והגישה לאינטרנט הייתה מאוד מצומצמת. לעומת התקופה של היום שבו לכל ילד כבר יש גישה כמעט בלתי-מוגבלת בשביל לגלוש באינטרנט.

אז איך המידע הזה עוזר לכם בתור זמרים/יוצרים? ובכן, התשובה מאוד פשוטה – בגלל שלכל אחד יש גישה לאינטרנט זה אומר שלכל אחד יש גישה אליכם ואל המוזיקה שאתם יוצרים. מספיק שתעלו שיר שלכם לפייסבוק או ליוטיוב וכמות האנשים שתראה אתכם תהיה מאוד קרובה לכמות האנשים שתבוא להופעה שלכם. תחשבו על זה, ההשקעה שלכם בשביל לעלות סרטון קטנה בהרבה מההשקעה שאתם צריכים בשביל לארגן הופעה, אותו דבר בשביל הקהל שלכם – הוא מגיע בהרבה יותר קלות אל השירים שלכם. בצורה הזו יש לכם הרבה יותר חופש ואתם חוסכים יותר כסף להתעסק באומנות שלכם ולקהל שלכם יש הרבה יותר חופש בשביל לעקוב אחרי השירים שלכם.

אמרו את זה לפני, אבל אנחנו חיים בתקופה הכי טובה שיכולה להיות בשביל מוזיקאים, הקלות שאנחנו יכולים להגיע אל קהל חדש לא נתפשת בכלל בתקופה שקדמה לנו. אפילו הדרישות המינימליות צנחו בהרבה, בעבר היה נדרש מכל מוזיקאי להיכנס אל אולפן-ההקלטות בשביל להוציא שיר שיהיה אפשר לצאת איתו אל העולם, שזו הוצאה כלכלית לא קטנה. היום אתם יכולים לבנות קהל דרך המחשב הקטן הזה שנמצא בכיס שלכם – הטלפון החכם שלכם, ובעזרתו לבנות קהל מהקאבר הכי פשוט שאתם יכולים לחשוב עליו.

אבל כמו כל דבר שבא בקלות- יש לזה מחיר. כמו שלכם יש גישה הרבה יותר פשוטה ונוחה להגיע אל קהל חדש כך גם לזמרים אחרים, מה שגורם לתנועה ענקית של זמרים עם אותם הגישות שיש לכם. כמו בעולם העסקים כל מה שעליכם לעשות הוא לבדל את עצמכם מזמרים אחרים ולהיות יצירתיים מספיק ברמה השיווקית בשביל שאנשים יבחרו לעקוב אחריכם ואחרי השירים שאתם מוציאים אל העולם. זה יכול להיות בתוך מסגרת של שיר שהופך להיות ויראלי או בתוך מסגרת של סדרת וולוגים שבה הגרעין של הקהל שלכם עוקב אחריכם וכך לאט לאט מביא איתו קהל חדש.

לסיכום, אני מאמין שלא יכולנו להיוולד לתקופה טובה יותר מהתקופה שאנחנו חייבים בה היום ושבזכות התקופה שאנחנו חיים אנחנו יכולים לבנות את המותג שלנו שהוא – אנחנו. דרישת הכניסה היא מאוד פשוטה, כל שעליכם לעשות זה בסך-הכל החלטה שאתם הולכים בעקבות החלום שלכם. את הכלים כבר יש לכם, אז למה אתם מחכים?

 

 

אם יש לכם שאלות נוספות תרגישו חופשי לפנות אלי: 052-6266772 או בדף שלנו www.facebook.com/AmusicStudiobiz
בברכה,
אידוב שי – מנכ"ל A  – סטודיו למוזיקה.

סגור לתגובות על תקופת הזהב של המוזיקה

מאת:

פרסם באתר כ - 4 מאמרים.

.

דילוג לתוכן