בלוג צילום הריון

14 באוקטובר 2015 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הריון ולידה

את בהריון עכשיו ואת מוצאת את עצמך משוטטת לא מעט באינטרנט כדי ללמוד ולקרוא וגם בכדי להפיג את השעמום. את רוצה ללמוד יותר, להתנסות יותר ולהנות מהתקופה החשובה הזאת ואת בטח חושבת על ללכת לצילומי הריון, בשביל זה יש בלוג צילום הריון כדי שיתן לך חומר קריאה מהנה ומעניין. בבלוגים כאלו בדרך כלל תמצאי מדריכים, מאמרים, טיפים, עצות וכל מיני דעות על צילומי הריון. אבל מה זה בכלל צילום הריון?

צילום הריון זהו תחום בצילום שבו נשים הרות הולכות להצטלם אצל צלמים מקצועיים בשביל החוויה של הצילום וכמובן בשביל הזיכרונות המתוקים שיישארו איתן למשך שנים. הצלמים המקצועיים והמנוסים יודעים להוציא תמונות מיוחדות ויפות שלא בהכרח יודעים לצלם אנשים \"פשוטים\" בגלל הניסיון הרב וגם כמובן ביחד עם הציוד המקצועי התמונות הופכות למדהימות עוד יותר כך שאל תצפי להוציא תמונות יפות כאלו בעזרת הטלפון הנייד או המצלמה הישנה שיש לך בבית ואף אחד לא משתמש בה.

למרות מה שאת אולי חושבת, צילום הריון זה דווא לא יקר, תעשי השוואת מחירים ותגלי שהמחירים שפויים כמו ערב בילוי, ובתקופת ההריון אין ספק שמגיע לך הבילוי הזה. גם להגיד שהחוויה מביכה או לא שגרתית זה כבר לא טיעון – יותר ויותר נשים בהריון הולכות לצילום הריון וזה הפך לטרנד שאין שום דבר מביך או מבייש בו, גם אם תלכי ותרגישי טיפה לא בנוח להצטלם על ידי אנשים זרים, זה יעבור תוך דקה בגלל שהצלמים יודעים להרגיע ולתת הרגשת נינוחות אצל המצולמים. אפשר כמובן לצרף את הבעל או הילדים שכבר יש לכם כדי שישתתפו איתכם בחוויה ואולי היא תהפוך לחוויה משפחתית יותר כיפית.

סגור לתגובות על בלוג צילום הריון

מאת:

פרסם באתר כ - 24 מאמרים.

.