להשתלב בענף המלונאות בישראל

24 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תיירות וטיולים

עבודה במלונאות – איך מתחילים?

בשנים האחרונות, חווה ישראל עלייה משמעותית במספר התיירים הנכנסים. מזג האוויר הקיצי, הטיסות המוזלות והפרסום האגרסיבי שעורך משרד התיירות, כל אלו השפיעו רבות והפכו את מדינתנו הקיצית ליעד נפלא עבור תיירים מאירופה, אמריקה והמזרח הרחוק.

יחד עם העלייה המבורכת במספר המבקרים ממדינות העולם, כך עולה הצורך בידיים עובדות ומקצועיות בבתי המלון השונים החל מן המותגים המוכרים ועד לבוטיקים קטנים. מחפשים עבודה בבתי מלון בארץ? הנה כמה טיפים מרכזיים שיעזרו לכם להתחיל.

ישנן חברות שמתמחות נקודתית בענף זה

בדיוק כפי שישנו ענף שלם שמוקדש להשמה בהייטק, כך בשנים האחרונות ניתן למצוא מספר חברות שהתמחותן המרכזית היא השמה לענף המלונאות בישראל.

מספיקה שליחת קו"ח, כדי שנציגי החברות יבדקו את כישוריכם ויוכלו לחזור אליכם עם הצעות הרלוונטיות ליכולותיכם וניסיונכם.

חשוב לציין כי מרבית החברות הללו, מספקות השמה למקצועות בהם נדרשות ידיים עובדות דוגמת עבודות מטבח, עבודה במלצרות של בתי מלון, תחזוקה, ניקיון ותברואה וכיוצא בזה. על-כן, חשוב גם להכיר את הסעיף הבא.

תואר ראשון בתיירות

העלייה במספר התיירים והתנופה שממנה נהנה ענף התיירות הישראלי, הביא גם לפריחתם של תארים ראשונים בתחומי ניהול בתי מלון ומלונאות.

תארים שכאלו יכולים לספק לבוגריהם את האפשרות  להשתלב במשרות ניהול התחלתיות, ומהן רק השמיים הם הגבול. חשוב לציין כי ישנם אלו שבוחרים לעשות את המסלול ההפוך – קודם משתלבים בענף המלונאות בתפקידים ראשוניים זוטרים, ולאחר מכן מתוך העבודה, יוצאים ללימודי תואר ראשון תוך שהם מנוסים ומכירים את המערכת מקרוב.

רגע של חשיבה מחוץ לקופסה – הדרכות טיולים

יש לכם אנגלית ברמה גבוהה? ייתכן מאוד שמצאנו לכם תפקיד!

אם ענף התיירות קורץ לכם, ואינכם בטוחים כי מלונאות היא התשובה הנכונה, הרי שתוכלו למצוא את המקצוע שיהלום את כישוריכם בהדרכות טיולים לתיירים נכנסים.

מדובר בתחום שנהנה מפריחה, ומשרד התיירות אך אוכף זאת ודורש כי כל מורה דרך ומדריך טיולים יחזיק בתעודה הנדרשת מתוקף החוק במדינה.

סגור לתגובות על להשתלב בענף המלונאות בישראל

מאת:

פרסם באתר כ - 21 מאמרים.

.