איך מעסיקים ילדים בדרך יצרתית

19 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פנאי ותחביבים

איך מעסיקים ילדים בדרך יצירתית

בימי החורף הרבה מאוד הורים שואלים איך להעסיק את הילדים בצורה שתהיה נעימה וגם חינוכית ומעל הכל תתרום לילד, יש לא מעט דרכים להעסיק ילדים, אם זה מחשב, טלוויזיה או אולי כל מיני אטרקציות שונות שעולות לא מעט כסף, אבל אם בא לכם להעסיק את הילד בצורה אחרת מאשר לתת לו שעות שלמות לבהות בטלו2ויזיה, הנה שני שיטות ייחודיות שיעזרו להבין למה כדאי לכם להעסיק ילדים לא רק במסכים ובכל מיני דברים, אבל הדרך המועדפת מכולם היא להעסיק ילדים באמצעות ספורט ופעילות ספורטיבית, גם למרות שקיימות עוד לא מעט דרכים מעולות להעסיק ילדים, הטובה מכולם היא משחק קבוצתי בכדור, משחקים כאלו גגם מלמדים עבודת צוות, גם מעסיקים את הילד וגם מקנים פעילות גופנית.

פעילות העשרה

אחת מפעילויות ההעשרה הטובות ביותר היא שימוש דפי צביעה, ברגע שאתם נותנים לילד לצבוע דפי צביעה מיוחדים ויפים, אתן קודם כל נותנים לו לעשות פעילות שהיא נחשבת לזולה מאוד, היא לא תעלה לכם כמעט כלום, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להדפיס דפי צביעה של חד קרן ולתת לילד לצבוע כמה שהוא רוצה, הילד מפתח יכולת לשבת ולעבוד ואפילו זה משפר את יכולת הריכוז שלו.

בגילאים נמוכים מאוד, שימוש בדפי צביעה יכול לעזור גם ללמד את הילד צבעים, גוונים של כל צבעה, למשל להבין בין כחול כהה לכחול בהיר וללמוד להכיר את כל יתר הצבעים.

אם אתם רוצים ללמד את הילד גם מספרים אתם פשוט יכולים לתת להם לצבוע דפי צביעה של מספרים ואותיות, כל הדברים האלו יעשירו את הדימון של הילד, ילמדו להיות מרוכז ולשפר קורדינציה של קשר יד ועין.

למדו את הילד לצייר, תנו לילד לצייר כל מיני דברים וצורות, בתור התחלה תנו לצייר ציורים פשוטים של קווים ישירים, כמו למשל ציור של בית עם גינה, ואז תנו לו לצבוע את הציור שלו, אחרי הציור שלו עברו איתו על הדגשים של הציור, כמו למשל דשא ירוק, שמים כחולים ועוד.

 

 

סגור לתגובות על איך מעסיקים ילדים בדרך יצרתית

מאת:

פרסם באתר כ - 101 מאמרים.

.