החסרונות שבחגיגת ברית בצהריים

17 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

הרגע שבו הפכתם הורים, הוא ככל הנראה אחד הרגעים המאושרים ביותר בחייכם. את השמחה הגדולה אתם רוצים לחגוג עם המשפחה ועם החברים הטובים, באירוע ברית בבית שלכם, במתחם אירועים או במסעדה. כמעט תמיד, אירועי הברית נערכים באמצע השבוע בצהריים (בין היתר, בעקבות שיקול כלכלי), וכך אירוע שכזה מגלם בתוכו מניפה רחבה של חסרונות.

הורים יקרים, אז שניה לפני שגם אתם תתחבקו ותתנשקו, תקבלו מתנות מהאורחים ותחגגו את השמחה שלכם, דעו מהי הבטן הרכה של אירועי צהריים במהלך השבוע:

1.כמה אורחים עתידים להגיע?

סביר מאד להניח שברשימת המוזמנים שלכם ישנם גם אנשים עובדים. להזמין אורחים לאירוע בשעה 13.00 בצהריים, זה לדרוש מהם לקחת יום חופש. כך, מה שקורה המון פעמים הוא שהמעגל הקרוב אליכם בהחלט מגיע אל האירוע עם מתנה ליולדת, וחלק לא מבוטל מהמזומנים בוחר שלא להגיע ושולח רק הודעת התנצלות. כשאתם חוגגים אירוע, חשוב לקחת בחשבון גם את הנוחות של האורחים שלכם, ולזכור כי תזמון אירוע משפיע על אחוזי הגעת המוזמנים.

2.אירוע בצהריים הוא אירוע קצר יותר

אירועי צהריים הם אירועים קצרים יותר, זאת מאחר והם מקבלים גוון של אירוע קוקטייל. אירועים שכאלו אורכים בין שעתיים לשלוש, כאשר האורחים מגיעים להרמת כוסית, לתת לכם מתנה, לאכול ארוחת צהריים ומשם הם ממשיכים הלאה את היום. באירועים שנחגגים בשעות אחר הצהריים או הערב, הגוון של האירוע הוא גוון מסיבתי יותר, ומראש האורחים מגיעים בכוונה להתמסר יותר לכל מה שאתם מכינים. עם ארגון האירוע שלכם, כדאי לקחת זאת בחשבון ולהבין האם אירוע קצר הוא אכן מה שאתם רוצים.

3.לא כל הספקים זמינים לאירועים בצהריים

אירוע ברית הוא בסופו של דבר אירוע, כך שגם באירוע שכזה יהיה צלם סטילס, וידאו ומגנטים, כמו גם דיג'י ומפעילי אטרקציות אחרים. כל עוד אתם בוחרים לחגוג את הברית בשעת צהריים מוקדמת, אתם צריכים לקחת בחשבון כי סביר ויהיה לכם קשה יותר למצוא ספקים פנויים. מדוע? משום שמרבית הספקים עובדים עד שעות הלילה המאוחרות בחתונות, וכך לא מספקים שירותים באירועי צהריים. 

אז מתי חוגגים ברית?

אירועי ברית כדאי לחגוג לקראת שעות אחר הצהריים, סביב השעה 16.00/17.00. מדוע?

  • האורחים לא צריכים לחתום על יום חופש, אלא רק על יציאה מוקדמת מהעבודה
  • אירוע בשעת "ביניים" שנותן לכם קצת מאור היום וקצת מהערב שתורם לגוון חגיגי יותר
  • תפריט ערב במתחמי אירועים יוקרתי ומגוון יותר בהשוואה לארוחת צהריים
  • זמינות גבוהה יותר של ספקים ונותני שירות
סגור לתגובות על החסרונות שבחגיגת ברית בצהריים

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.