דרושים אילת- מה אילת יכולה להציעה לכם

14 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

דרושים אילת

עיר הנופש שנמצאת על הים האדום מציעה מגוון אפשרויות תעסוקה לצעירים בכלל ולחיילים משוחררים בפרט. נכון, שיא התפוסה במלונות מתרכז בחודשיים או שלושה מתוך כל השנה, אבל בטח לא צריך לספר לכם שהחורף הישראלי בינתיים לא כולל סופות שלגים והעיר אילת מושכת אליה נופשים רבים, מקומיים ותיירים, במהלך כל ימות השנה. בדרושים אילת ניתן למצוא מגוון תפקידים בענף התיירות, אך לא רק. קיימות מגוון משרות בחנויות האופנה שפזורות ברחבי העיר, מסעדות שעמוסות ברוב ימי השנה, תחנות דלק שרוב המבקרים באילת מתדלקים בהם לפני שעוזבים את העיר וכו'.לוח דרושים אילת עמוס בעבודות מסוג זה.

הרבה יותר קשה למצוא עבודה באילת בתחום ההייטק או עבודה אחרת לאקדמאים עם תארים מתקדמים. בעיר אילת ובסביבתה הקרובה אין הרבה חברות הייטק או מפעלים יצרניים שמגייסים עובדים למשרה מלאה ובמשכורת גבוה. כל זה נמצא רחוק מהעיר השמשית. בלוח דרושים אילת לא תמצאו הרבה משרות בתחום תכנות, מחשבים וכדומה. לא פלא שאחרי שאנשים מסיימים לימודים באוניברסיטאות ברחבי ישראל הם לא ממש ססים לחזור לעיר אילת או לחלופין עוזבים את העיר לצמיתות.

אבל עבודה במלונאות תוכלו למצוא בשפע בלוח דרושים אילת. רוב המודעות הן עבור מלצרים לחדרי אוכל בביתי מלון. קיים גם ביקוש גבוה לחדרניות, טבחים, עובדים כללים ואנשים לעבודה באזור הקבלה, כאשר למשרה האחרונה בדרך כלל מגייסים אנשים שדוברים כמה שפות ויש להם תואר ראשון במלונאות או כל מקצוע אחר. במקומות עבודה כמו בתי מלון, ישנה תחלופת כוח אדם מאוד גבוה ולכן תמיד תוכלו למצוא שם עבודה.

אז אם בא לכם על עבודה שהיא פאן פאן פאן עם כסף טוב, עם אנשים צעירים, וברוב המקרים עם אופציה לעבודה מועדפת, אילת היא המקום בשבילכם.

 

אם אתם רוצים לפרסם מודעת דרושים באילת – 050-9557487 חייגו או שלחו וואצפ

סגור לתגובות על דרושים אילת- מה אילת יכולה להציעה לכם

מאת:

פרסם באתר כ - 12 מאמרים.

.

דילוג לתוכן