דרושים הייטק לחברות נחשבות

14 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

 

תחום ההייטק נעשה נפוץ עם התקדמות הטכנולוגיה, ולכן אלפי אנשים מחפשים עבודה במקצועות אלו. חלקם למדו את המקצוע במכללות ואוניברסיטאות, וחלקם יכולים להתקבל לעבודה גם ללא ניסיון. בדרושים הייטק מחפשים עובדים במגוון רחב של גילאים החל מצעירים לאחר צבא ועד מבוגרים בני ארבעים פלוס. כל סוג של עובדים מביא את היתרונות שבו לעבודה, הצעיר מביא אתו את האהבה למקצוע ודרך יצירתית יותר לעבודה, ואילו המבוגר מביא אתו יציבות רבה וניסיון, לאלו ואלו קיימים יתרונות ושניהם דרושים הייטק. קיימו מספר חברות גדולות במשק הישראלי, המעסיקות עובדים רבים במגוון רחב של מקצועות הדרושים לתחום ההייטק, אז אלו חברות הייטק קיימות בארץ?

חברות הייטק בישראל

בישראל קיימות כ8000 חברות הייטק מתוכן 360 הן חברות בת של חברה גדולה יותר. בכל שנה נפתחות 600 חברות חדשות, אך מחציתן נסגרות. כמו כן כדי לעבוד בהייטק במקצוע מכובד נדרשות שנים של לימודים במוסדות להשכלה גבוהה, לימודים כמו הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת חומרים.

דוגמאות לחברות הייטק בישראל

· Dell

דל היא אחת מחברות מערכות מחשוב הגדולות בעולם החברה מספקת מחשב עבור אנשים פרטיים, וגם עבור חברות וארגונים הפתרונות הללו מסופקים באמצעות מחשבים אישיים, טאבלטים, ולפטופים.

· Microsoft

החברה נוסדה בשנת 1975 והיא חברה מאחת המובילות בסיוע לאנשים בפתרונות מחשוב בישראל יש לחברה סניפים בחיפה ובהרצליה.

· Paypel

החברה הזו היא המובילה ביותר בארץ ובעולם לתשלומים ברשת, והיא מציעה את הפתרון הטוב ביותר בעולם לתשלומים ברשת.

· Wix

היא החברה הכי מובילה לפיתוח תוכנה מקצועית באינטרנט, וישנם למעלה מחמישים אלף משתמשים ברחבי העולם ובכללם גם בארץ.

לכל החברות האלו דרושים הייטק למגוון משרות כגון מפתחי תוכנה, מפתחי אפליקציות, אנשי שיווק,

סגור לתגובות על דרושים הייטק לחברות נחשבות

מאת:

פרסם באתר כ - 12 מאמרים.

.