איך לומדים בהצלחה עם קורס אונליין?

11 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה שיווק באינטרנט

 

הדור של היום לא מחייב את הלימודים לשבת מול מורה, אך הדור של פעם ודור הביניים אינו יכול להבין כיצד אפשר ללמוד ללא מורה? היום הלימודים במאה ה21 אינם מחייבות ישיבה בכיתה, לכן ניתן ללמוד כמעט כל תחום באמצעות קורס אונליין. יש לדעת כי רבים מהמצדדים בקורסים רגילים סוברים כי אין כמו הפסק זמן שלוקחים ממרוץ החיים, והם טוענים שנח ללמוד בכיתה מול  מורה, מולם עומדים המצדדים בקורס אונליין, שהוא זול בהרבה יחסית לקורסים רגילים, ניתן ללמוד בשעות שנח לך, ללא פקקים ומצוקת חניה.

כמה כללים להצלחה בקורס אונליין?

  1. יש לדעת כי הדור של היום רגיל לשבת מול מחשב, וללמוד באמצעות סרטונים, משום שהדור של היום רגיל ללמוד באמצעות סרטונים קצרים, ולכך קיימים ברשת קורס אונליין, הניתן ללמידה באמצעות קורסים קצרים. הקורסים הללו מתוכננים ומוקלטים מראש, ומדברים בשפה נוחה.

 

  1. חוששים שלא תסיימו את הקורס בזמן או שתימרחו את הקורס למספר רב של מפגשים, פשוט תציבו תאריך יעד מחייב לסיום, ושתדמיינו שביום זה הכיתה ננעלת.

 

  1. כדאי להקצות זמנים קבועים  ללימוד, וכן פעם ביום או פעם בשבוע סמנו ביומן את הזמן, כלא פנוי לדברים אחרים, בזמן זה רק יושבים ולמדים.

 

 

  1. בחרו פורמט מעניין, כדי ללמוד אתם צריכים שהקורס יעניין אתכם, קיימות מגוון דרכים ללימוד בקורס אונליין. ניתן ללמד באמצעות מצגת, ניתן ללמוד שהמורה מצולם או באמצעות תוכנה ייעודית, כדאי לכם לבחור את הקורס המתאים לכם.

 

  1. תלמדו עם אוזניות, לפיכך כדאי לכם לרכוש אוזניות איכותיות, ולהתמקם בחדר שקט וסגור, כך רק אתם עם חומרי הלימוד לומדים בנחת וללא הפרעות מיותרות של אנשים.
סגור לתגובות על איך לומדים בהצלחה עם קורס אונליין?

מאת:

פרסם באתר כ - 4 מאמרים.

.