מה כדאי לדעת לפני שרוכשים תוספות שיער?

10 בדצמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קוסמטיקה וטיפוח

מדריך תוספות שיער קליל ופרקטי

על פניו, תוספות שיער אינן טומנות בחובן אתגר כלשהו ברכישתן. מדובר בתוספת אסתטית שיכולה להקנות מראה מחמיא לשיער ואף לא להסגיר ולו לרגע אחד את היותן מלאכותיות.

עם זאת, כמו בכל מוצר אחר, גם תוספות שיער מתהדרות בשפע של מותגים, חומרי גלם ודרכי ייצור שונות, כשכולם ככולם משפיעים על המחיר ופרקטיים לנסיבות משתנות.

סוג השיער

סוג השיער הוא המרכיב העיקרי שמשפיע על מחיריהן של תוספות לשיער. מספיק לעלעל מעט בקטלוגים המציעים מבחר מוצרים, כדי להיווכח כי ישנן תוספות שיער המבוססות שיער מלאכותי וישנן על שיער טבעי. מנגד ניתן למצוא תוספות שיער המשלבות בין השניים.

כמו כן, סוג השיער נקבע על פי מקורו. ישנן תוספות שיער איכותיות המתבססות על שיער ברזילאי ורוסי. מנגד תוספות שיער אסייתי נחשבות לזולות יותר.

טבעי או מלאכותי?

תוספות שיער מלאכותי נחשבות לזולות הרבה יותר. יש להשתמש בהן בעיקר עבור אירועים, זאת כיוון שהן נוטות להתכלות במהירות רבה יותר. לעומתן, תוספות שיער טבעי שימושיות גם לאירועים וגם ליום יום. משך ההתכלות שלהן איטי מאוד ויכול להתפרש על שנים ארוכות.

סוג החיבור

ישנן תוספות שיער בהלחמה וישנן תוספות שיער בשיטת המדבקה. ככל שהטכניקה נחשבת ליציבה יותר, וכזו שמקנה לשיער מראה טבעי יותר, כך המחיר עולה.

מומלץ לעשות שימוש בתוספות שיער בעלות חיבור טבעי יותר בחיי היום יום, זאת לעומת אירועים בהם כלל עיצוב השיער מסייע בהסתרת דרכי החיבור.

לסיכום

ככככ

סגור לתגובות על מה כדאי לדעת לפני שרוכשים תוספות שיער?

מאת:

פרסם באתר כ - 22 מאמרים.

.

דילוג לתוכן