למה כדאי להיות קבלן רשום?

23 בנובמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

תכניות כמו יצאת צדיק בטלוויזיה מחזקות בקרב ישראלים רבים את החשש מפני הזמנה של עבודות בניה ושיפוצים שונות מבעלי מקצוע שהם אינם מכירים היטב ואם אתה נמנה על אותם קבלני בניין או קבלני שיפוצים אשר סובלים מכך, יש פתרון עבורך!

הפתרון הוא רישום בתוך פנקס הקבלנים על פי הסיווג המתאים לעבודה בה אתם מתמחים ומספקים שירות ללקוחות שונים ברחבי הארץ. קבלן רשום בפנקס הקבלנים זוכה בנקודות זכות בקרב כל לקוח פוטנציאלי שמחפש קבלן רשום לעבודה כזו או אחרת ומעבר לכך יש עוד יתרונות רבים לעניין זה.

היתרונות של רישום קבלן רשום

  • אמינות – כפי שציינו כבר בפתיחה, ענף הבנייה סובל מרמה נמוכה יחסית של אמינות בקרב לקוחות פוטנציאלים וקבלנים רשומים נתפשים כהרבה יותר אמינים (בצדק) והלקוח יודע שיש גוף שניתן לפנות אליו במידת הצורך לגבי עבודה שלא בוצעה או בעיות אחרות שהתנהלו.
  • היקף עבודה – העוסקים בענף הבניה בכלל והשיפוצים בפרט אינם יכולים לבצע עבודות בהיקפים גבוהים אם לא ערכו רישום קבלנים עבורם ולכן הם תמיד יישארו ברף נמוך יחסית של ביצוע עבודות שונות בענף הבניה. קבלן רשום בענף ראשי יכול לבצע עבודות בסכום גבוה מ 83,399 ₪ ואילו קבלן בענף משנה יכול לבצע עבודות בסכום של 43,583 ₪ ומעלה. כל האחרים חייבים להיות מוגבלים לתקרת תשלום עבור העבודה שלהם.
  • מכרזים ממשלתיים – מוסדות ציבור רשמיים של מדינת ישראל אינם מעסיקים קבלנים לא רשומים כחוק ולכן היקפי עבודה עצומים סגורים בפני כל מי שאינם רשומים ברשם הקבלנים. מכרזים ממשלתיים יכולים להיות בהיקפים שונים, בכל רחבי הארץ ומקשת רחבה של סוגי עבודות ואתרים מגני ילדים ובתי ספר ועד מבני ציבור, אולמות ספורט או סלילת כבישים, עבודות חשמל ואינסטלציה וכן הלאה. מכרזים ממשלתיים אלה, פתוחים אך ורק לקבלנים אשר עברו תהליך של רישום קבלן מוכר (כוכבית).
  • עובדים זרים – אישורי העסקה ניתנים אך ורק לקבלן רשום ולכן זהו תנאי סף עבור כל מי שצריך עובדים זרים (פלשתינאים\סינים\רומנים וכן הלאה) לעבודות בניה בין אם מדובר בעבודות שיפוצים או כל עבודה מקצועית אחרת.
  • היתרי בניה – אחד התנאים המרכזיים בדרך כלל לקבלת היתרי בניה הוא עבודה של קבלן רשום, על כן רצוי מאוד שתהיו עם האישורים הללו עבור היזם או מי ששוכר אתכם לעבודה הדורשת היתר בניה שמחייב תעודת קבלן רשום.

כל הסיבות הללו מציגים עבורכם את היתרון להיות קבלן רשום דרך רשם הקבלנים. ניתן כמובן להירשם כקבלן ראשי, קבלן בסיווג מקצועי מוגדר (חשמל, אינסטלציה, תקשורת וכן הלאה) או רישום קבלן שיפוצים אפשרי עבור מי שעוסקים בעיקר בעבודות שיפוצים גדולות.

רישום ברשם הקבלנים איננו תהליך פושט והוא דורש ידע והבנה של המסמכים אותם נדרשים להציג, שנות ניסיון מוכחות בעבודה ועוד פרמטרים שונים שמאפשרים את הרישום בדרך המהירה והיעילה ביותר. את כל אלו תוכלו לקבל באתר קבלניסט אשר מתמחה במתן פתרונות רישום קבלנים או העלאת סיווג קבלני בכל הארץ.

סגור לתגובות על למה כדאי להיות קבלן רשום?

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 85 מאמרים.

.