מדוע בכל גיל צריך להעניק מתנה ביום ההולדת?

21 בנובמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

לא בטוח כלל מי האחראי על זה, אך נדמה כי מאז ומתמיד ימי ההולדת ממותגים ככאלו השייכים אך ורק לילדים. אם צריך לדייק? חגיגת יום הולדת היא חגיגה רק של הילדים. והמבוגרים? הם צריכים להסתפק בכמה ברכות על הקיר ברשתות החברתיות. רגע לפני שגם אתם מצניעים את חגיגות יום ההולדת שלכם, דעו כי אין באמת סיבה! לא משנה בני כמה אתם ומהו הגיל הממוצע של המעגל החברתי שלכם – הרי שמתנות צריכות להיות חלק מהותי ובלתי נפרד מכל חגיגת יום הולדת.

מתנות ליום הולדת משמחות, מרגשות והופכות את יומו של החבר הטוב שלכם, בן או בת הזוג או בן המשפחה – ליום חג של ממש! בכל יום ובכל שנה מחדש, מתנות לחגיגות יום ההולדת.

יקר שלכם חוגג יום הולדת? זהו יום חג!

כשאדם יקר לכם חוגג את יום הולדתו, הוא למעשה חוגג את היום שבו הוא הפך להיות עוד אדם בעולם. מאחר והאדם הזה יקר לכם, אתם מודעים להשפעתו הטובה עליכם ועל הסביבה, על המשמעות הרבה שבעבודתו ועל האור שהוא מפיץ לכל עבר. המתנה היא חלק בלתי נפרד מהתרבות, וכידוע, היא מתקשרת רגשות נעימים ויפים כמו אהבה והכרת תודה. יום ההולדת של האדם היקר לכם, הוא יום חג – חגגו אותו!

בכל גיל רוצים להרגיש נאהבים 

כל אחד ובכל רגיל רוצה להרגיש נאהב. אין זה משנה אם מדובר על בן הזוג בן ה-35 או על סבתא בת ה-70. אהבה היא רגש על זמני, קלאסי אם תרצו, שכל אחד רוצה לחוש עד סוף ימיו. יום ההולדת הוא יום אחד שבו יש לכם הזדמנות לעצור את השגרה הממכרת, ולשקף בפני האדם שאתם הכי אוהבים מה הוא בשבילכם. מתנה אינה צריכה להיות מבוססת על השקעה כספית גדולה, אלא שכל מטרתה היא לשקף כוונה, להעלות חיוך ולהיזכר מה באמת חשוב בחיים.

התאימו את המתנה לגיל ולסטטוס בחיים

מובן כי לא תעניקו את אותה המתנה לאדם בן 25 ולאדם בן 40. אם אתם מעניקים מתנה, עשו זאת כמו שצריך! לפניכם, מספר שאלות מנחות שיוכלו לכוון אתכם למתנה המושלמת:

  • מהו עולם התוכן / התחביבים של מקבל המתנה
  • מה ממש יכול לשמח אותו
  • מה הוא רוצה לקנות לעצמו ולא מרשה לעצמו
  • בדיקות מקדימות: בררו מה הוא היה שמח לקבל (בשיח ישיר מולו או דרך אדם קרוב אחר)
סגור לתגובות על מדוע בכל גיל צריך להעניק מתנה ביום ההולדת?

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.