מה עדיף צלם לברית או צלם מגנטים

8 בנובמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות וקניות

אתם חוגגים ברית בקרוב ושואלים את עצמכם מה עדיף להזמין, אולי להזמין צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע או להזמין צלם מקצועי לברית.

אחת השאלות שהרבה אנשים לא מצליחים לענות עליה היא האם לבחור צלם מגנטים או צלם מקצועי, כל זה קורה בגלל שהיום תעשיית מגנטים לאירועים היא מוגדרת להרבה אנשים בתוך הראש בתור אטרקציה בלבד, לא כולם מסתכלים בראייה שלהם על צלם המגנטים בתור צלם מקצועי ונוטים לחשוב שמדובר בצלם חובבן שרק לוחץ על כפתור.

אבל היום הדברים השתנו מעט, היום הרבה מאוד צלמי מגנטים לוקחים את נושא הצילום צעד אחד קדימה ורוצים להיות הצלמים המובילים, כי הם הבינו דבר אחד פשוט שמה שחשוב לאנשים שמזמינים את השירות של צילום המגנטים הוא לא רק המגנטים והאטרקציה עצמה, אלא גם נושא הצילום חשוב להם לא פחות.

צילום ברית בלבד – האם זה מספיק

אם אתם חוגגים אירוע כמו ברית מילה, אתם צריכים להבין שמדובר על אירוע יחסית קצר וקטן, אם נשווה את הברית לאירוע כמו חתונה, בר מצווה או כל סוג אחר של אירוע נבין דבר אחד ברור שהאירוע של ברית נמשך בממוצע כ -2.5-3 שעות לעומת כל אירוע אחר שנמשך הרבה יותר זמן, לכן גם המחירים של הצלמים הם יותר נמוכים, מדובר על אירועים לרוב עם כמות מוזמנים יותר קטנה מה שמאפשר לצלמי המגנטים להוציא פחות מגנטים, להשתמש בפחות חומרי גלם וגם באמצעות זה לחסוך עלויות שאותן הם יכולים לגלם כהוזלה במחיר.

הסיבות בגללן כדאי לבחור בצלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע

ראשית מדובר על שילוב של אטרקציה לאורחים שלכם, היום יש הרבה מאוד צלמי מגנטים שהם מקצועיים מאוד, מדובר גם על צלמים מהשורה הראשונה שמספקים שירות של צילום מגנטים, במקרים כאלו התשובה היא ברורה וחד משמעית, כדאי מאוד לבחור בצלם שיפיק לכם גם מגנטים במהלך האירוע.

חיסכון בכסף :

יש דברים שזה תלוי בתקציב של כל אחד, אבל בכל מקרה, אם תזמינו לאירוע שלכם גם צלם סטילס וגם צלם מגנטים, המחיר יעלה בהתאם, אבל אם תזמינו צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע, יכול להיות שהמחיר יעלה בגלל הדינמיקה שמשתנה אבל בכל זאת הוא יהיה הרבה יותר נמוך מאשר אם תזמינו שני אנשי מקצוע שיעשו את אותו הדבר בדיוק באירוע שלכם.

 

סגור לתגובות על מה עדיף צלם לברית או צלם מגנטים

מאת:

פרסם באתר כ - 97 מאמרים.

.