אם הגודל לא, מה כן: על רכישה מוצלחת של טבעת אירוסין

3 בנובמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

אז נכון שיש לך חלום לקנות לה יהלום, אך בעת שמדובר על טבעת האירוסין, דע כי היהלום הוא לא הכל. טבעת האירוסין אמנם בסופו של דבר רק תכשיט בודד, אך היא מגלמת בתוכה שלל אלמנטים ופרמטרים שיש להעניק להם תשומת לב מלאה. כל בחירה שתעשה יכולה להשפיע לטוב או לרע, ולכן חשוב שתדע גם אתה למה באמת מצפה אהובתך מטבעת האירוסין.

אם גודל היהלום הוא לא כל מה שחשוב בטבעת האירוסין, אז מה כן? אם יש משהו שכדאי לגזור ולשמור – זה את המידע הבא:

סוג הזהב – הבחירה הגורלית ביותר

העולם מתחלק לשתי קבוצות: נשים שאוהבות תכשיטים המעוצבים על בסיס הזהב הלבן, והחצי שני הוא קבוצת הנשים שאוהבות תכשיטים המעוצבים בזהב צהוב. איזה סוג של זהב מעדיפה אהובתך? כשתגיע אל חנות התכשיטים, תבין במהרה כי טבעות אירוסין יוקרתיות מעוצבות בזהב לבן או צהוב, כאשר כל דגם שאתה רואה יכול להיות מעוצב בכל סוג של זהב.

אם ישנו פרמטר שאסור לטעות בו, הרי שזהו הפרמטר הזה. אתה לא צריך להמר על סוג הזהב, אלא פשוט לעשות בדיקות מקדימות רלוונטיות. איך עושים את זה?

  • שאל ישירות את אהובתך: איזה סוג של זהב את מעדיפה?
  • פתח את מגירת התכשיטים שלה ובדוק איזה סוג של זהב נוכח בה יותר
  • אילו תכשיטים היא עונדת ברגע זה – מזהב לבן או צהוב?

סגנון מודרני או וינטאז'

אחרי שאתה יודע איזה סוג של זהב הוא המתאים לה ביותר, עליך לבחור את הסגנון של הטבעת. ממש כשם שמותגי האופנה הגדולים מציעים פריטי לבוש בסגנונות מודרנים, קלאסים וגם וינטאז', כך גם חנויות התכשיטים. ישנן טבעות המעוצבות בסגנון רטרו, לצד טבעות שהעיצוב שלהן מודרני וטרנדי יותר. בנוסף לאלו, גם ישנן הטבעות הקלאסיות והפשוטות ביותר, שאינן תלויות במגמה עיצובית. 

איך בוחרים יהלום?

היהלום לא חייב בהכרח להיות גדול, ובמילים אחרות: יהלום גדול אינו סולל את הדרך להצלחה עם טבעת האירוסין. ככל שתבחר ביהלום בעל תכונות ומאפיינים איכותיים יותר, כך תצטרך לשלם יותר. מאפייני היהלום כוללים את המשקל, החיתוך, הצבע והניקיון.

ההמלצה היא לבחור ביהלום כמה שיותר איכותי, גם אם זה אומר לבחור ביהלום בעל משקל נמוך יותר. לרוב, גברים בוחרים בטבעת הסולייטר, המשובצת ביהלום אחד בעל נוכחות גבוהה, המעוצב במרכז הטבעת. הגודל לא קובע, אך תשומת הלב שתעניק לכל פרמטר בבחירת הטבעת, דווקא כן.

סגור לתגובות על אם הגודל לא, מה כן: על רכישה מוצלחת של טבעת אירוסין

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.