גיוס לקוחות למשרד עורכי דין – איך להפוך לידים קרים למכירות בפועל?

30 באוקטובר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חוק ומשפט

גיוס לקוחות למשרד עורכי דין ושיווק עורכי דין – משימה מאתגרת ויקרה

גיוס לקוחות למשרד עורכי דין ושיווק משרדי עורכי דין בשנת 2019 אינה משימה קלה כלל. התחרות הגבוהה וכן האתיקה הקיימת בענף עושות את שלהן ועורכי דין רבים, בעיקר המשרדים החדשים יותר, נאבקים כל יום להשיג "תיקים" נוספים בשוק תחרותי וצפוף.

פרסום קמפיינים ממומנים בגוגל להשגת לידים לעורכי דין, שיתופי פעולה בין משרדים, ביקור בקבוצות נטוורקינג, קידום אתרים לעורכי דין, השתתפות בכנסים הינן רק חלק מאמצעי השיווק של משרדי עו"ד.

השגת לידים לעורכי דין ועלותם הגבוהה

מטרת כל שיטות השיווק הנ"ל הינה השגת לידים לעורכי הדין, כלומר: לקוחות מתעניינים ש"על פניו" צריכים את השירות של משרד עורכי הדין, אולם עדיין לא הפכו להיות לקוחות המשרד.

אין זה משנה אם הלידים שהגיעו למשרד הגיעו דרך קידום אתרים לעורכי הדין, או דרך קמפיין ממומן בגוגל, או דרך הפנייה שהגיעה אחרי מפגש נטוורקינג, או דרך השארת פרטים באתר המשרד- עדיין יש להפוך "ליד קר" זה ל"ליד חם" דהיינו: ללקוח פוטנציאלי שקבע פגישה מסודרת במשרד, כדרך די בטוחה להתקדם לסגירת העסקה!

מה שמאפיין את כל "הלידים הקרים" המגיעים למשרד הינה עובדה אחת: כולם הושגו בעלות גבוהה מאד. רק לשם הדוגמא, עלות ליד המגיע דרך "קידום ממומן" (PPC) בגוגל לתחום עריכת דין עלולה להגיע למאות רבות של שקלים לכל ליד "קר" עדיין, כלומר: לקוח אפשרי שהשאיר את פרטיו.

מטמורפוזה – מ"מזכירה" ל"אשת מכירות טלפוניות"

אז אם כל ליד שמגיע למשרד עורכי הדין עלותו "בשמיים" – יש חשיבות עצומה לדעת איך להתנהל עמו ואיך להפוך אותו מ"ליד קר" לעסקה פעילה.

אז זהו העניין: שגם המזכירה הפונה בשיחה יוצאת לאותם הלידים, וביננו: גם עורכי הדין בעצמם אינם "אנשי מכירות" וברוב המקרים אין להם את הידע והמקצועיות בביצוע "שיחות מכירה" ללידים אלו. הם אינם יודעים לכתוב "תסריטי שיחה" טובים לשיחות יוצאות, להכין "התגברות על התנגדויות", איך לבצע פולואו אפ אפקטיבי לשיחות אלו, וכו.

התוצאה: בזבוז חלק ניכר מאותם לידים והפסד כספי ניכר למשרד.

הפתרון: שירות כתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות ומשוב למוקד טלפוני

על מנת למנוע בזבוז תקציב ענק של שיווק משרדי עורכי דין, ללא השגת מירב תוצאות אפקטיביות של יצירת פגישות עבודה אפקטיביות עם לקוחות מעוניינים, כאלו המובילות לסגירת עסקאות באופן רציף נדרשת הדרכה וסיוע ראשוני מעשי בהכשרת "המזכירה" או עורך הדין עצמו לביצוע משימה זו.

שירות כתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות ומשוב למוקד טלפוני ישירות במשרד העו"ד ע"י חברה שזו מומחיותה מעל 20 שנה, מספק את הפתרון לבעיה זו.

שירות כזה מקנה את הכלים לביצוע עצמי יעיל ומתמשך של שיחות יוצאות ללקוחות פוטנציאליים, לשם קביעת פגישות עסקיות איתם, כחלק מתהליך מימוש העסקאות שלכם.

התהליך הנו קצר ויעיל. כבר תוך כשבוע תוכלו למקסם את הלידים שלכם ל"מעגל סגירת עסקה" יעיל שעובד עבורכם.

חברה מקצועית וותיקה המתמחה בשירות זה, תוכל לכתוב לכם תסריטי שיחה יעילים ומקצועיים, להדריך, לתרגל ולתת פידבק למבצעי השיחות היוצאות שלכם "בזמן אמת", ובכך יושג "מעגל סגירת עסקה" אפקטיבי שעובד עבורכם.

גיוס לקוחות למשרד עורכי דין כאמור אינה משימה כה קלה- תנו למקצוענים לתת לכם "המושכות" לביצוע יעיל של המשימה.

 

סגור לתגובות על גיוס לקוחות למשרד עורכי דין – איך להפוך לידים קרים למכירות בפועל?

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.

דילוג לתוכן