פרמטרים למציאת מסעדה איכותית לאירועים

26 באוקטובר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקי מזון

כך תבחרו מסעדה לאירועים

כשזה מגיע לאולמות אירועים, החיפוש הוא הרבה יותר קל. אנחנו צריכים לחפש אולם שמציע אוכל טוב ומאגד בתוכו ספקים שונים דוגמת עיצוב פנים האירוע, תאורה, סאונד, תקליטנות וקייטרינג.

לעומת אולמות, מסעדות הן דבר מה יותר "נסתר" שיכול להערים עלינו קשיים. האם בוודאות המסעדה ערוכה לקבלת מספר מוזמנים כה גדול? האם היא מיומנת בניהול האירוע? מה הם השירותים שצריכים להיות מסופקים על-ידי המסעדה ומה הם השירותים שעלינו לחפש ולהשלימם באופן עצמאי?

הקפידו להגיע לטעימות

גם מסעדות לאירועים אינן חפות מן הצורך להשקיט את לבכם ולתת לכם טעימה מן המאכלים שיוגשו למוזמנים.

כל מסעדה שמכבדת את עצמה, תזמין אתכם לאירוע קרוב ותאפשר לכם לקבל טעימה אותנטית הישר מן האוכל שמקבלים המוזמנים באירוע המתקיים. זו דרך נפלאה עבורכם להבין מה האוכל האמיתי שיוגש למוזמנים, וגם אמצעי מצוין עבור בעלי המסעדה שרוצים לבנות מלכם מערכת יחסית עסקית שמבוססת על אמון.

נסו להתרשם מן האירוע בכללותו

החל מן הרגע שפסעתם אל תוך המסעדה לצורך הטעימות, אל תסיימו את המבחן רק באמצעות החך. הסתכלו סביב ונסו להתרשם מן השירות המוצע למזומנים.

האם אתם רואים מלצרים מחויכים? או שמא נותני שירות מתוסכלים? זכרו כי טעמיו המשובחים של האוכל הם אמנם פרמטר חשוב, אך חשוב לא פחות כי האוכל יוגש בחינניות. המוזמנים שלכם בהחלט לא ייהנו אם מלצר כעוס יגיש להם את המנות.

האם ישנו מגוון בתפריט?

גם באירוע בוטיק, חייבת להיות לכם הזכות להחליט בין מגוון רחב של מנות. אם מדובר במסעדה שמספקת שירות דל של מספר מנות קצובות, אז הרי שמומלץ להמשיך בחיפושים ולברר על עוד מספר מקומות במקביל.

זכרו כי אירוע צריך להיות מגוון, מרענן ומשובח. על כן, אינכם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד את שמחתם של האורחים, רק כיוון שהאוכל היה בסיסי ולא מפתיע מספיק.

סגור לתגובות על פרמטרים למציאת מסעדה איכותית לאירועים

מאת:

פרסם באתר כ - 22 מאמרים.

.