החתן והכלה בחינה – החלק החשוב ביותר

21 באוקטובר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נישואין

החתן והכלה בחינה

אולי הרבה פעמיים שמענו את האמרה שהחינה היא יותר בשביל ההורים של הכלה, ולא באמת האירוע שמיועד לזוג, אחרי הכל נהוג כי הורי הכלה הם אלו שאחראים לארגון האירוע.

אבל לא תמיד זה בדיוק נכון, היום הזוגות הרבה יותר עצמאיים, זוגות רבים מארגנים לעצמם את החתונה ואת הטקס החינה ואת כל ההכנות לבד, כמעט ללא עזרה מההורים כלל.

במיוחד שמדובר באירוע כמו חינה, החתן והכלה הם החלק החשוב ביותר באירוע ויש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כשזה מגיע לחינה.

החתן והכלה בחינה – החלק החשוב ביותר

אין ספק כי גם אם ההורים הם אלו שדואגים לאירוע, עדיין מרכז הערב הם לא אחרים מאשר החתן והכלה, ולכן גם התלבשות שלהם בחינה צריכות להיות בהתאם.

שחוגגים חינה, יש מספר תלבושות שצריכים לחינה לחתן ולכלה.

תלבושות לקבלת הפנים :

בקבלת הפנים נהוג שהחתן והכלה מקבלים את האורחים בתלבושות בצבעים לבנים, צבע זהב או שילוב של לבן עם צבע כסף וזהב.

תלבושות אחרי קבלת הפנים :

אחרי קבלת הפנים, נהוג לקבל את החתן והכלה בכניסה לאולם, עוד לפני השלב הזה יש חברות מקצועיות שעוסקת בהשכרת תלבושות לחינה שמספקות תלבושות גם לשלב זה, כאן נהוג ללבוש תלבושות יותר צבעוניות ושמחות, בצבעי טורקיז, כחול וגוונים דומים או ירוקים.

דגש חשוב מאוד הוא, שצבע התלבושות של החתן והכלה יהיו תאומים בגוונים, לא מחייב שזה יהיה אותו הצבע בדיוק, אבל יש חשיבות רבה להתאמת הגוונים והצבעים.

תלבושות לטקס החינה :

במהלך האירוע אפשר להחליף תלבושות מספר רב של פעמים, אבל זה לא מחייב, מה שנהוג הוא תלבושות לקבלת הפנים ותלבושות לטקס החינה עצמו.

בטקס החינה עצמו התלבושת יהיו בצבע אדום ארגמן, לצבע יש משמעות בטקס, הצבע האדום מסמל בהרבה מאוד עדות שמירה נגד עין הרע, מסמל שפע והצלחה, לכן בטקסי החינה הרבים צבעי האדום הארגמן הוא הצבע השולט, גם בעיצוב וגם בתלבושת.

לסיכום :

תלבושות לחינה, זה לא רק הצבעים ומה שכל צבע מסמל, תלבושות לחינה צריכות גם להתאים למי לובש אותן, התלבושות צריכות להחמיא ולהיות בגזרה שתתאים.
לכן, אל תמהרו להזמין תלבושות לחינה רק לפי מחיר, בדקו את הדברים החשובים אליהם יש לשים לב.

סגור לתגובות על החתן והכלה בחינה – החלק החשוב ביותר

מאת:

פרסם באתר כ - 101 מאמרים.

.