מעצבים את החתונה לבד? כל מה שחשוב לדעת

7 באוקטובר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נישואין

יותר ויותר זוגות מעדיפים לארגן את החתונה שלהם בעצמם, מאשר לשכור אנשי מקצוע שיעבדו בעבורם. אפשר לומר כי הודות לאפליקציות האינסטגרם והפינטרסט, האפשרות לארגן, לעצב ולהפיק את האירוע עצמאית, הפכה פשוטה יותר. זוגות שואבים השראה, משכתבים רעיונות ועל הדרך חוסכים המון כסף.

החלטתם לעצב חתונה במרכז לגמרי בעצמכם? הנה כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון:

1.פנו לעצמכם המון זמן לשאוב רעיונות

בעוד מעצבת תוכל לאתר את הצורך שלכם ולהציג לכם רעיונות, עם ההחלטה שלכם לעצב עצמאית את האירוע אתם צריכים לעשות גם את התהליך הזה בעצמכם. שלב ההשראה וליקוט הרעיונות הוא השלב הארוך ביותר, כך שאתם צריכים להקדיש לו זמן ראוי. היכנסו לחשבונות אינסטגרם מפוארים, שאבו רעיונות יצירתיים מהפינטרסט וקראו כתבות על מגמת ה-DIY.

2.כמה יעלו לכם החומרים?

אז נכון שאתם חוסכים את שכר מעצבת האירוע, אך עליכם לקחת בחשבון כי אתם נדרשים להשקיע סכום כסף ברכישת החומרים (מבתי נר ועד פרחים). עשו את החישובים הכלכליים לפני שאתם מוותרים על שירותי העיצוב, שכן המון פעמים הפער במחיר אינו כל כך גבוה. אפשרות נוספת היא לעצב את האירוע באמצעות חומרים ממוחזרים – כך שאתם גם חוסכים כסף וגם עושים אקט ידידותי לסביבה.

3.ביום האירוע – מי יעצב בעבורכם?

אולי הדבר המשמעותי ביותר הוא השאלה מי יעצב בעבורכם. כידוע, בעת שאתם שוכרים שירותי עיצוב, ישנו צוות שלם שמעצב בעבורכם את מתחם האירועים כבר משעות הבוקר. עם זאת, בעת שאתם מחליטים לעשות זאת לבד, אתם צריכים לבקש טובה מבן משפחה או חבר שיעצב את המתחם בעבורכם. אפשרות נוספת היא לשכור אדם חיצוני שיקשט את המתחם על פי דרישתכם. 

4.שמרו על קו עיצוב אחיד

המון פעמים מה שקורה עם גישת ה-DIY הוא שאין קו עיצובי אחד, אלא ערבוב של מספר קווים שונים. התוצאה? מעט מסורבלת. לכן, כדאי מאד שתיצמדו למגמה עיצובית אחת ובאמצעותה תבססו את כל העיצוב. לדוגמא: החלטתם ללכת על עיצוב רטרו? נסו שלא לשלב על השולחנות כלים מודרנים. ההתנגשות העיצובית הזו יוצרת חוסר הרמוניה, וחבל.

5.צרו טסטים לפני אירוע החתונה

והכי חשוב: נסו לעצב שולחן אחד לדוגמא לפני האירוע שלכם. השולחן יכול להיות גם שולחן פינת האוכל בבית שלכם, עליו תשלבו את כל האלמנטים העיצוביים שיונחו על שולחנות האורחים באירוע. כך, אתם יכולים לקבל סקיצה שתעניק לכם הצצה על הדבר האמיתי…

סגור לתגובות על מעצבים את החתונה לבד? כל מה שחשוב לדעת

מאת:

פרסם באתר כ - 151 מאמרים.

.