גם יד שניה: היתרונות של הקלנועית בקרב הגיל השלישי

24 בספטמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

שוב ושוב מתפרסמות ידיעות על תחושת הבדידות שחשים אנשים מבוגרים רבים בישראל. כידוע, אותה תחושת בדידות נובעת בין היתר ממפגשים חברתיים מועטים, ביקורים מעטים של בני המשפחה וחיים ללא בן או בת זוג. ישנם המון דברים שניתן לעשות על מנת להקל את תחושת הבדידות, כאשר אחד מאותם דברים הוא לרכוש קלנועית.

ישנם אנשים בגיל השלישי, שהקושי שלהם להתנייד בכוחות עצמם מונע מהם לצאת למפגשים חברתיים, לבתי יום לקשיש או לארוחות ערב עם בני המשפחה. כך, הם מבלים שעות ארוכות לבדם – מה שגם מעצים את תחושת הבדידות. עד לא מזמן, הקלנועית הייתה מוצעת כדגם חדש בלבד שיש לרכוש במחיר מלא. וכיום? ניתן לרכוש גם קלנועיות יד שניה!

חיסכון כספי אדיר שמנגיש את הקלנועית

זה לא שבני הגיל השלישי לא התעניינו בקלנועית, אלא שעבור חלק לא מבוטל מהם המחיר שלה היה לא רלוונטי. כיום, חנויות הקלנועיות המובילות, מציעות למכירה גם דגמי יד שניה במצב מצוין – כך שניתן ליהנות מכל התועלות של הקלנועית, ובמחיר נמוך יותר. הקלנועית מתאימה לנוסע אחד או לזוג נוסעים, והיא ממנפת משמעותית את איכות החיים של האנשים המבוגרים, ושל אלו שזקוקים לה גם לפרק זמן קצר (אנשים צעירים יותר שנמצאים בתהליך שיקום לאחר תאונה או ניתוח לדוגמא).

אביזרים המגיעים מותקנים בקלנועית שלכם

עם רכישת הקלנועית משוק היד השניה, לא זוכים אך ורק במחיר נוח יותר (הרבה יותר), אלא ביתרון נוסף: מאחר והקלנועית הייתה בשימוש על ידי נוסעים אחרים, הרי שלרוב היא גם מגיעה מאובזרת באביזרים בסיסיים וחיוניים הממנפים את חווית הנסיעה. אביזרים שכאלו יכולים להיות סוכך גשם, מראות צד, שרשרת נעילה, ארגז כלים מותקן וצופר. המשמעות היא שאין תמיד צורך להוסיף כספים נוספים לטובת רכישת האביזרים – זאת מאחר והם מותקנים כבר בדגם המשומש.

מה אתם עוד צריכים לדעת על רכישת קלנועית?

למרות שישנם יתרונות רבים ובולטים לקלנועית היד השניה, הרי שחשוב לדעת כמה דברים חשובים:

  • יש לרכוש קלנועית יד שניה רק במידה והיא מתאימה לאורח החיים שלכם. לדוגמא: כזוג, הדגם המתאים לכם הוא הדגם הזוגי. אין כעת דגם זוגי המוצע למכירה ביד השניה? כדאי לוותר על רכישת הדגם היחיד ולהמתין לדגמים חדשים
  • לא תמיד נשארת תעודת אחריות לקלנועית, כך שחשוב לקחת זאת בחשבון
  • כדאי מאד לצאת לנסיעת מבחן עם הקלנועית רגע לפני שאתם רוכשים אותה – רק בכדי להבטיח שהיא נוחה לכם ועונה על הציפיות שלכם
סגור לתגובות על גם יד שניה: היתרונות של הקלנועית בקרב הגיל השלישי

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.