אז למה אתם בעצם לא מצליחים לרדת במשקל?

24 בספטמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ספורט, תזונה וכושר גופני

המון מתאמנים בוחרים להתחיל באימוני כושר אישיים במטרה להוריד במשקל. אורח החיים המודרני המבוסס גם על אכילת מזון מהיר ועבודה המעודדת ישיבה ממושכת על הכיסא, תורם להשמנה בקרב ילדים ומבוגרים כאחד.

לעתים, הירידה במשקל לא ממש הולכת חלק כפי שקיוויתם. באמצעות מאמן הכושר שלכם והדיאטנית, יהיה ניתן לבחון את דפוסי הפעולה וההרגלים שלכם, במטרה להבין מה מעכב לכם את הירידה. עם זאת, לא אחת אלו הסיבות המתגלות כמעכבות ירידה במשקל:

1.כי אתם לא שותים מים

עם רצונכם להוריד במשקל, אתם צריכים לסגל לעצמכם לא מעט הרגלים חדשים. אחד מאותם הרגלים הוא ההרגל לשתות מים, ולא מעט. ההמלצה עומדת כיום על בין 10ל-14 כוסות מים ביום. שתיית המים חיונית מאד לירידה במשקל, פשוט מאחר והיא תורמת לתהליך חילוף החומרים. אתם לא שותים את הכמות הנדרשת? הירידה לא תגיע מהר.

2.אתם צורכים יותר קלוריות מהמומלץ

עיגול פינות וקיצורי דרך לא יובילו אתכם לשום מקום מלבד לתסכול. דיאטנית בונה בעבורכם תפריט דיאטה מסודר התואם את המטעמים שאתם אוהבים ואת אורח החיים שלכם. החלטתם על דעת עצמכם להגדיל את מנת הפחמימה ולאכול קינוח פשוט כי \"בסוף שבוע מותר הכל?\". ככל הנראה, לא תצליחו לרדת במשקל.

3.אתם נמנעים מגלוטן, אך אוכלים תחליפים

ישנם אנשים שתפריט התזונה החדש שלהם נטול גלוטן. כל אדם יבחר לעצמו את השיטה החביבה עליו, אך חשוב לזכור לדבר אחד: העובדה כי אתם אוכלים פסטה או בורקס ללא גלוטן, לא אומרת שאתם נמצאים בגבולות הדיאטה. הימנעות מגלוטן מטרתה למנוע מכם את המאכלים האלו, ולא לאכול אותם בגרסה האחרת שלהם. מעבר לכך, המון פעמים המאכלים נטולי גלוטן משמינים יותר מהמאכלים עם הגלוטן.

4.אתם צורכים מעט מדי קלוריות

מובן כי על מנת לרדת במשקל אתם צריכים לשנות את הרגלי התזונה שלכם. לעתים, ישנם אנשים שלוקחים רחוק מדי את ההמלצות שנותנת להם הדיאטנית, פשוט מאחר והם בטוחים כי כך הם ירדו מהר יותר במשקל. הומלץ לכם לצרוך כ-1500 קלוריות ביום והחלטתם על דעת עצמכם לצרוך רק 800? אתם מזיקים לעצמכם בריאותית, ובעיקר מעכבים את הירידה במשקל.

5.והכושר? הוא לא בראש סדר העדיפויות שלכם

על מנת לקדם את הירידה במשקל, עליכם גם להתאמן! אימוני כושר עם מאמן כושר אישי בראשון לציון או בכל עיר אחרת, יכולים להאיץ את הירידה שלכם במשקל. צרו את השידוך המושלם שבין צלחת מאוזנת ובין אימונים אישיים.

סגור לתגובות על אז למה אתם בעצם לא מצליחים לרדת במשקל?

מאת:

פרסם באתר כ - 151 מאמרים.

.