עוגת חתונה – תוספת מתוקה ומרהיבה לאירוע שלכם!

22 בספטמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

אז נכון, אף עוגה לא תוכל להתחרות עם הקינוחים שיוגשו לאורחים שלכם בשיאו של אירוע החתונה. עם זאת, יותר ויותר זוגות בוחרים לגלוש על גל הרטרו, ולהציב במיקום מרכזי במתחם האירועים עוגת חתונה. בשנות ה-80, היה זה להיט אדיר, ולא היה אירוע שבו לא התארחה לה עוגה של מספר קומות.

אחת המגמות החזקות ביותר כיום בענף האירועים, בדגש על אירועי חתונה במרכז, היא לשזור בתוך אירועים מודרנים אלמנטים מפעם. ישנם זוגות שעושים את זה עם אלבום ברכות, זוגות שבוחרים להיכנס עם שיר חופה נוסטלגי שכביכול "עבר זמנו", וגם זוגות שעושים זאת עם עוגה מפוארת.

עוגת החתונה כאלמנט עיצובי נוסף לאירוע

אז למה בכלל להוסיף לאירוע עוגת חתונה בזמן שישנם המון קינוחים המוגשים מטעם מתחם האירועים? ראשית, העוגה מושכת תשומת לב, היא מייצרת עניין והיא מוסיפה עוד טאץ' עיצובי לאירוע שלכם. כשאתם חושבים על מתחם מעוצב, אתם חושבים בעיקר על פרחים ועל כלים ייחודיים, אך בפועל גם עוגה מרהיבה, יכולה להוסיף המון למעטפת העיצובית הכוללת.

שלחו דרישת שלום לשנות ה-80 העליזות

כיום, בשנת 2019, המון זוגות מחפשים להוסיף את טאץ' הרטרו והוינטאז' לאירוע שלהם. הדוגמא הקלאסית היא כמובן עם כלות שבוחרות בשמלת וינטאז' שנרכשה ביד שניה. עוגת החתונה הייתה לפני כמה עשורים להיט גדול, כאשר בחלק מהאירועים היא גם הייתה הקינוח המרכזי. אז נכון, לא מדובר על העוגה הטעימה ביותר שתאכלו (בעיקר מאחר והיא עוגת פרווה), איך היא מוסיפה עניין רב.

ואל תשכחו לרגע: עוגת חתונה מרהיבה ומפוארת יכולה להיות גם מאד פוטוגנית, כך שאם אתם כבר חושבים על אלבום האירוע שלכם, דעו כי זהו רעיון מקורי ומדליק.

זיכרו: עוגת החתונה חייבת להיות פרווה

מרבית מתחמי האירועים בישראל כשרים, כך שאתם צריכים לקחת בחשבון את שיקולי הפרווה (עוגה נטולת חמאה וחלב). אז נכון, זו ככל הנראה לא תהיה העוגה המשובחת ביותר שתאכלו, אך היא ללא כל ספק תהיה העוגה המפוארת והמרשימה ביותר. טיפ אליכם: העוגה שהכי מצליחה תחת מגבלות אלו היא עוגת השוקולד.

כמה עולה עוגת חתונה?

ככל שתלכו רחוק יותר עם העוגה, כך היא תעלה לכם יותר. עוגה ממוצעת בגובה של 3 קומות, תעלה לכם סביב ה-500 שקלים. עם זאת, במידה ותרצו עוגה גבוהה יותר, הרי שהעלות שיכולה להגיע גם לאלפי שקלים. אז כמה אתם תהיו מוכנים להשקיע בביס מתוק?

סגור לתגובות על עוגת חתונה – תוספת מתוקה ומרהיבה לאירוע שלכם!

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.