איך אמן חושים יכול לשדרג לכם את יום הגיבוש

20 בספטמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תרבות ובידור אחר

לימי גיבוש עובדים יש יתרון מובהק עבור כל מקום עבודה – מטרתם היא להביא ליחסי חברה טובים יותר בין הצוותים השונים ומשם לתפוקה יעילה יותר ובו-זמנית גם להחדיר בקרב העובדים את התחושה כי מקום העבודה לא רק שואף להפיק מהם את המיטב, אלא גם מוקיר תודה ומראה את הערכתו מפעם לפעם.

הדרכים להפיק ימי גיבוש עובדים הן לרוב זהות במתכונתן: אפשר לצאת לטיול ביעד מסוים בארץ, אפשר לסעוד במסעדה יוקרתית או לערוך משחקי ספורט וחברה. אנחנו כאן כדי להציע לכם משהו טיפה שונה, אטרקציה שחושבת מחוץ לקופסה (או שבעצם – מתעתעת לכולם בקופסה!)

מה זה אמן חושים?

אומן חושים הוא קוסם רק שבמקום לתעתע בנו עם חפצים שונים, הוא מתעתע במוחנו.

לא משנה עד כמה מתוחכמים או חדים נהיה, מוחנו תמיד יסתמך על מה שנראה לו הגיוני / מציאותי. את הגישה הזאת, הקיבעון המחשבתי שכולנו לוקים בו, מנצל אמן החושים ומחדיר בנו מסרים בתת-המודע אשר גורמים לנו לחשוב כאילו והוא חדר לנו הישר אל המחשבות.

הדבר יכול להתבטא בטריק שבו אמן החושים אומר לנו לחשוב על מספר ובאומרנו את המספר שעלה בראשונו הוא שולף קלף עם הספרה. הדבר גם יכול להתבטא בחישוב מתמטי מורכב שיוצא מתוך מספרים רנדומליים שזרקו המשתתפים בקהל. לפתע הוא יראה שהמספר התוצאתי היה שם כל הזמן.

איך זה יכול לתרום לגיבוש עובדים?

בסופו של דבר, גיבוש עובדים הוא מלאכה די מאתגרת. מדובר באנשים שאמנם שומרים על יחסי חברות בעבודה, אך הם אינם רגילים לצאת מן המסגרת. בעזרתו של אמן חושים, תוכלו לשבור את הקרח ולהטמיע בכולם חוויה משותפת ומגבשת במיוחד.

אמן החושים איננו יכול להפעיל את קסמיו ללא הפעלת הקהל. למעשה בעת ההופעה, תוכלו לגרום לכך שהעובדים ישתתפו במצבים מצחיקים ומבדרים במיוחד. זוהי דרך נפלאה להשרות אווירת שטות על כולם ומשם לצלוח את משימת הגיבוש.

סגור לתגובות על איך אמן חושים יכול לשדרג לכם את יום הגיבוש

מאת:

פרסם באתר כ - 21 מאמרים.

.