במה באמת חשוב להשקיע באירוע החתונה?

19 בספטמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות וקניות

יש לכם תקציב מוגדר וברור שבאמצעותו תוכלו לחגוג את אירוע החתונה שלכם. בעולם אוטופי, בו אין לכם תקציב וגבולות ברורים, סביר כי לא באמת הייתם צריכים לבחור בין דבר אחד לאחר, וגם לא הייתם צריכים לוותר על דברים שכעת אתם צריכים.

בסופו של דבר, הפקת אירוע החתונה מבוססת על קבלת החלטות. רגע לפני שגם אתם משקיעים את התקציב שלכם בכל מה שלא צריך, דעו במה חשוב באמת להשקיע בחתונה:

ברשימת המוזמנים

הדבר הראשון והבסיסי ביותר, הוא האורחים שלכם. השקעה ברשימת מוזמנים משמעותה להזמין את האנשים שאתם באמת אוהבים, ואת אלו שתרצו סביבכם ביום המאושר בחייכם. ישנם זוגות שמגדירים מראש כי הם יחגגו חתונה קטנה, זאת על מנת להשקיע פחות כסף באירוע. ההמלצה היא קודם לבנות רשימת מוזמנים, ורק לאחר מכן לקבוע את גודלו של האירוע בהתאם לכמות המוזמנים. אם ישנו משהו שראוי להשקיע בו יותר כסף – הוא באורחים שישמחו אתכם, ירימו לכם ויאהבו אתכם.

במזכרות שתעניקו לאורחים

מזכרות לחתונה הן משהו נוסף שראוי וכדאי להשקיע בו. כשאתם מעניקים מזכרת לאורחים שלכם, אתם גם אומרים להם תודה גדולה. עלות של מזכרת בודדת עולה בין 4-10 שקלים, והיא יכולה להיות מארז שוקולדים, כיפה ממותגת, ספר תהילים, כוסות צ'ייסרים ועוד…

במתחם האירועים

כחתן וכלה, אתם גם מארחים. אילו מארחים אתם תרצו להיות לאורחים שלכם? בחרו במתחם אירועים שאתם מתחברים אליו, וכזה שיכול להציג בפניכם המלצות של זוגות מרוצים. בעת שאתם בוחרים במתחם אירועים, אתם גם בוחרים באנשי השירות, המנהלים המקצועיים, האוכל, שירותי הבר והעיצוב הכללי. עשו בחירה שתהיו גאים בה.

בעיצוב המתחם

לא כל הזוגות ממהרים להשקיע את כספם בשירותי עיצוב למתחם. עם זאת, בדיעבד ישנם המון זוגות שמתחרטים על שהם לא בחרו לעצב את המתחם. עיצוב על ידי מעצב מקצועי, מעניק את הטאץ' הנוסף שהופך את המתחם מיפה למרהיב! העיצוב מתבצע באמצעות נרות, פרחים, כלים, מפות ואלמנטים נוספים התואמים לקונספט החביב עליכם. מתחם מעוצב לא רק ירשים יותר את האורחים שלכם באירוע, אלא שהוא גם פוטוגני יותר בתמונות.

באוכל באירוע

כל עוד מתחם האירועים שלכם לא כולל גם את שירותי הקייטרינג, הרי שיהיה עליכם לבחור גם בחברת קייטרינג מומלצת. האוכל באירוע שלכם הוא זה שיעצב את החוויה של האורחים, ואתם חייבים להשאיר את הנתון הזה אצלכם בתודעה. בלי אוכל טוב, הסיכוי כי האירוע שלכם יוכתר כהצלחה, נמוך.

סגור לתגובות על במה באמת חשוב להשקיע באירוע החתונה?

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.