בחירת חדר בריחה איכותי בתל אביב

11 בספטמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תחביבים אחר

אין דבר מהנה יותר מאשר להתנתק מכל הצרות ולהתמסר לרגעים של כיף טהור ומוחלט. את התחושה הזו אנו מרגישים כאשר אנחנו נהנים מיום ספא מפנק, ואותה התחושה בדיוק היא זו הפוקדת אותנו כאשר אנחנו בעיצומה של נופש מהנה בארץ ובחו"ל.

אך במציאות כמו שבמציאות, איננו יכולים כל יום להתנתק מן המטלות, החובות והמשימות השונות. בדיוק על קרקע פורייה זו, תופעת חדרי הבריחה הלכה וצמחה עד שכיום ניתן למצוא שפע של חדרי בריחה בערים שונות ברחבי הארץ ושלא במפתיע בראשן עומדת תל אביב.

למה חדרי בריחה הם בילוי כה פופולרי?

חדרי בריחה מציעים קונספט נהדר לכל חובבי ההרפתקאות ואלו מכם אשר מחפשים לשבור את השגרה, ולו לרגע קט.

הרעיון הוא שאתם נכנסים לחדר רווי בחידות, וכל פתרון חידה, יקדם אתכם צעד אחד נוסף כדי לברוח מן החדר הנעול. אין מדובר בחדר בבית או משרד, כי אם בחלל שכולו תפאורה אחת גדולה ומרשימה. בחדר בריחה אחד אתם יכולים להיות בתוך ספינה טרופה, באחר תהיו בכלל בטירה רדופה ובשני תהיו כלואים בתוך כספת מתקדמת.

כיצד ניתן לבחור את חדר הבריחה המושלם?

כיום ניתן למצוא חדרי בריחה במגוון ערים שונות ברחבי הארץ. אחת מן הערים אשר המציעות את המגוון העשיר ביותר היא תל אביב. אם כן, נשאלת השאלה כיצד בוחרים חדר בריחה בתל אביב שיענה על כל ציפיותינו?

כאן ריכזנו עבורכם מספר קריטריונים מרכזיים שיוכלו לפתור את הדילמה:

  • קרבה לאזורי בילוי – חשוב לדעת! חדרי בריחה הם אתגר שמטרתו להקציב זמן מוגבל בו עליכם לפתור את התעלומה. לפיכך, מרבית חדרי הבריחה מוקצבים לבילוי של 60 דקות בדיוק. לא הייתם רוצים שהבילוי יסתיים כה מוקדם נכון? לכן, בחרו את חדרי הבריחה שלכם על-פי קרבה לאזורי בילוי נוספים דוגמת בר או מסעדה. שם תוכלו לדבר על ההרפתקה החדשה ולשתף את החוויות האישיות.
  • אל תהיו מקובעים – חדרי הבריחה מציעים לנו שפע כל כך גדול של תפאורות ועולמות שונים. נצלו את השפע הזה ואל תתמסרו רק לסינריו אחד שאתם אוהבים. פעם אחת היו בספינה טרופה, בפעם השנייה נסו להיות בעיצומה של תעלומת רצח בעיר הגדולה. ככל שהבילוי מגוון כך ההנאה היא רבה הרבה יותר.
  • סננו על-פי מספר משתתפים – חדרי בריחה מוגבלים במספר המשתתפים שיכולים להגיע. אם אתם מגיעים בחבורה גדולה יחסית, אז הרי שחשוב לדעת כי לא כל חדר בריחה יוכל לספק לכם את השירות הנדרש. באתרים פופולריים לאיתור חדרי בריחה תוכלו לקבל את כל הפרטים ולערוך השוואה וסינון בדיוק על פי הפרמטרים שרלוונטיים עבורכם.

תהנו!

סגור לתגובות על בחירת חדר בריחה איכותי בתל אביב

מאת:

פרסם באתר כ - 22 מאמרים.

.

דילוג לתוכן